Як позбутися неприємного запаху з рота у собаки


Якщо у вас є собака, то вам знайоме відчуття, коли вона радісно біжить до вас і практично збиває з ніг одним тільки диханням. У багатьох собак дуже неприємний запах з рота. Ось кілька порад, як від нього позбавитися.

1.


Почистіть собаці зуби. Це дозволить видалити частинки їжі, зубний наліт і вбити бактерії, які викликають неприємний запах. Привчайте собаку до чищення зубів ще в щенячьем віці.

2.


Давайте собаці препарати, які містять деревне вугілля. Він допоможе позбутися неприємного запаху. Такі препарати можна придбати в будь-якому зоомагазині.

3.

Годуєте вашу собаку сухим кормом. Собачі консерви дуже часто застряють в зубах. Хрусткий сухий корм допомагає очистити зуби. Не давайте собаці їжу зі столу, яка може застрягти в зубах. Деяка їжа погано перетравлюється в собачому шлунку, і, таким чином, теж стає причиною неприємного запаху. Викликати запах можуть цибулю або часник. Та й взагалі їжа зі столу - не найкращий вибір для собаки.

4.

Купуйте для собаки таблетки з хлорофілом. Розітріть одну таблетку в порошок і підсипте її в корм. Хлорофіл допомагає нейтралізувати неприємний запах з рота. Ці таблетки теж можна купити в зоомагазині.
{/LikeAndRead}