Як позбутися від судом у вашої собаки


Лікування судом залежить від їх тяжкості. У деяких собак напади трапляються буквально щодня. Якщо у вашого пса така ж проблема, то йому буде потрібно медикаментозне лікування. Якщо ж напади проходять у легкій формі, я знаю, як їх зупинити, тому що у моєї собаки теж траплялося таке. Я скористався цим способом, і з тих пір мій пес більше не страждає від судом.

1.


Перш за все, необхідно зрозуміти причини виникнення судом і навчитися розпізнавати їх симптоми. Під час нападів собака втрачає свідомість, тіло починає сильно трястися, при цьому спостерігається прискорене дихання. Тварина не в силах контролювати свій стан. При судомах мимоволі сіпаються м'язи і все тіло. У момент нападу необхідно бути поруч з собакою, підтримати її, щоб уникнути падіння і удару головою. Не хвилюйтеся, вона не буде чинити опір, тому що не розуміє, що з нею відбувається.

Судоми можуть бути викликані низьким рівнем цукру в крові, пухлинами головного мозку (НЕ раковими), травмами голови. Але найчастіше їх причиною є слабке здоров'я. У рідкісних випадках, судоми можуть бути викликані епілепсію. Зверніться до ветеринара для встановлення діагнозу. Детально опишіть ситуацію, щоб з'ясувати точну причину цієї проблеми.

2.


Давайте вашому собаці поліненасичені жирні кислоти Омега 3. Коли мій пес був ще цуценям, його часто мучили судоми. Потім я почала давати йому риб'ячий жир, який, як відомо, є джерелом кислот Омега 3. З тих пір пройшло вже 2 роки і судоми більше не виникали. Так що, як бачите, це дійсно ефективний засіб.

3.

Але, в будь-якому випадку, спочатку варто проконсультуватися з ветеринаром. Можливо, цей метод ефективний не у всіх випадках. Може бути, вашому собаці знадобляться спеціальні лікарські препарати від судом. Все залежить від ступеня тяжкості нападів. Як я вже говорила, у деяких собак судоми бувають щодня, у інших же лише періодично.

4.

Годуєте вашого пса якісними кормами. У дешевих, неякісних продуктах харчування величезна кількість хімічних речовин, які призводять до появи судом. Пам'ятайте, що напади судом у вашої собаки можуть бути результатом неповноцінного харчування і слабкого здоров'я.{/LikeAndRead}