Як купати цуценя


Новоспеченому члену вашої родини, нарешті, виповнилося 3 або 4 місяці, і він готовий до свого першого купання. Але ви не маєте ні найменшого поняття про те, як це робиться? Дотримуйтесь цих порад, і перше купання вашого цуценя пройде «на відмінно».

1.


Підготуйте місце купання. Більшість цуценят досить маленькі, тому їх можна купати в умивальнику або маленькому тазику. Переконайтеся, що умивальник чистий і що поруч немає ніяких предметів, які вам би не хотілося замочити.

2.


Зберіть все необхідне: шампунь, рушник і т.д. Розкладіть речі перед тим, як принесете цуценя.

3.

Зробіть так, щоб щеня не виривався. Якщо це перше купання, то такої проблеми виникнути не повинно, оскільки цуценя не знає про те, що зараз буде. До другого чи третього купанню вони починають розуміти, що станеться, коли ви будете діставати шампунь і гребінець. Ось тоді завдання сильно ускладниться.

4.

Намочіть цуценя. Так само, як коли ви миєте своє волосся, вам потрібно намочити шерсть собаки перш, ніж наносити шампунь. Поливаєте Чи ви душем або з ковша, завжди починайте з верхівки і просувайтеся вниз до хвоста. Намагайтеся, щоб вода не потрапила у вуха.
{LikeAndRead}

5.

Добре спіньте шампунь на шерсті. Знову ж мийте шампунем, починаючи з голови і до хвоста. Добре промийте лапки і животик.

6.

Промийте чистою водою. Так само, як і в кроках 4 і 5, просувайтеся від голови до хвоста. Поливайте водою і добре промивайте шерсть руками до тих пір, поки не залишиться піни. Це дуже важливо. Якщо ви як слід не змиєте піну, вона може висохнути і на шкірі може з'явитися подразнення.

7.

Ну, нарешті ... Загорніть цуценя в рушник і просто трохи потримайте його в руках, щоб зайва вода вбралася в рушник. Потім витріть його так само, як якщо б витирали дитини: плавними ніжними рухами.

8.

Дайте йому що-небудь смачненьке, за те, що він такий хороший хлопчик (або дівчинка). Потім випустите його. Нехай побігає і прийде в себе.
{/LikeAndRead}