Як лікувати розплідниковий кашель


Розплідниковий кашель - це форма бронхіту, яка легко поширюється серед собак. Захворювання називається так, тому що їм часто хворіють собаки в розплідниках, оскільки воно дуже заразне і дуже легко переноситься. Якщо ваша собака захворіла розплідниковий кашлем, то ось декілька спосіб його лікування.

1.


Використовуйте зволожувач повітря, щоб вашому собаці було легше дихати. Важливо підтримувати високу вологість повітря. Це заспокоїть запалене горло і дихальні шляхи собаки. У собаки, яка страждає розплідниковий кашлем, запалені дихальні шляхи. Волога допоможе зняти це запалення.

2.


Ізолюйте собаку. Якщо у вас кілька собак, то необхідно тримати їх у різних приміщеннях, щоб здорова собака (або собаки) не заразитися від собаки з розплідниковий кашлем.

3.

Давайте собаці вітамінні добавки, щоб поліпшити її імунітет. Собаки з сильним, здоровим імунітетом швидше одужують від розплідниковий кашлю. Собакам з ослабленим імунітетом важче боротися з інфекцією, тому у них розвиваються більш важкі форми захворювання, які можуть тривати довше.

4.

Лікуєте медом. Давайте собаці чайну ложку меду 1-2 рази на день. Великий собаці давайте по столовій ложці. Багатьом тваринам подобається солодкий смак меду, і він також добре відомий своїми лікувальними властивостями. Якщо ваша собака не захоче їсти мед так, то змішайте його з водою або їжею.
{LikeAndRead}

5.

Не паліть поруч з собакою. Усі ми знаємо, що куріння шкодить людям, і для домашніх тварин вона не менш шкідливе. Собаці з розплідниковий кашлем явно не допоможе дим від ваших сигарет, її дихальні шляхи і так сильно запалені. Пожалійте свою собаку і не паліть.

6.

Виводите собаку на прогулянку рано ввечері. Вечірнє повітря допоможе розкрити дихальні шляхи собаки і дихати їй стане легше. Не відводьте її далеко від дому і не підпускайте до інших собак, інакше зараза може поширитися.

7.

Проводьте профілактику. Профілактика - найкращі ліки. Існують вакцини, які можуть запобігти розплідниковий кашель, так що запишіться на прийом до ветеринара і прищепіть собаку. Можна також прийняти інші запобіжні заходи, наприклад, коли ви надовго їдете, не відводьте собаку в розплідник, а попросіть друга доглянути за нею. Проте варто відзначити, що більшість розплідників перед тим, як взяти собаку, вимагають довідку про щеплення.

8.

Слідкуйте за станом свого собаки. Незважаючи на те, що часто розплідниковий кашель проходить сам собою, в деяких випадках хвороба може посилитися. Може статися, що бронхіт перейде в запалення легенів. Якщо у вашої собаки піднялася температура, з'явилося дихання з присвистом або пропав апетит, то зверніться до ветеринара. Собаці необхідно поставити точний діагноз і призначити лікування. Зводить собаку до ветеринара, щоб перевірити, чи не перейшов чи кашель в більш серйозне захворювання.
{/LikeAndRead}