Як лікувати пронос у собак


Пронос у собаки - це неприємна річ, як для вашої собаки, так і для вас. Але не панікуйте: це досить поширене явище і він буває майже у всіх собак, і не один раз. Часто пронос супроводжується блювотою. Але знову ж пронос і блювота у собак не рідкість, так що не хвилюйтеся. Ось що потрібно робити:

1.


Приберіть всю їжу і воду у собаки. У тварини засмучений кишечник, йому потрібно дати відпочити. Можна давати собаці зовсім небагато води, але будьте обережні: немає нічого гірше для хворого шлунка, ніж великий ковток води. Якщо через 24 години понос і блювота відбудуться, можете погодувати собаку небудь м'якою їжею, але нічим важким.

2.


Поспостерігайте за поведінкою вашої собаки. Вона поводиться дивно? Втрачає вагу? Подивіться на стілець і блювоту собаки, і їх консистенцію. Це потрібно для того, щоб описати симптоми ветеринара.

3.

Зателефонуйте ветеринара. Якщо пронос і блювота не проходять день або два, то відведіть собаку до ветеринара. Якщо ж ви помітили кров в стільці або блювоті, якщо у собаки з'явилася температура, утруднене дихання або ви підозрюєте, що собака з'їла щось отруйне, то зв'яжіться з ветеринаром негайно.

4.

Знайдіть причину. Ні ви, ні ваша собака не хочете, щоб це повторилося знову. Так що подумайте. Можливо, недавно ви почали годувати вашу собаку по-іншому? Може бути, ваша собака з'їла небудь сміття або їжу з вашого столу, яка не підійшла її травленню? Собаки часто гризуть іграшки, килимки і т.д. Все це може стати причиною проносу. Можливо, ваша собака в недавньому часі випробувала великий стрес? У ваших силах усунути всі ці фактори.
{/LikeAndRead}