Як лікувати пронос у собак-1


Можливо, собака дійсно є кращим другом людини, проте часом господареві собаки доводиться мати справу з деякими не такими вже і приємним речами. Діарея у собак трапляється досить часто. І хоча особливо сильний пронос, звичайно, повинен лікувати ветеринар, в більшості випадків вилікувати собаку можна домашніми засобами. Більше того, велика частина домашніх засобів може повністю усунути діарею менш ніж за 24 години.

Скористайтеся одним або декількома з описаних засобів, і ваш песик в мить ока відчує себе краще.

1.


Насамперед, важливо відзначити, що описані надалі домашні засоби слід застосовувати тільки, якщо собака страждає діареєю не більше двох днів. Якщо діарея не проходить більше двох днів або якщо вона супроводжується наступними симптомами: ректальної температурою більше 39,7 градусів Цельсія, болем в області живота, млявістю, кривавим стільцем, блювотою або зневодненням, слід звернутися до ветеринара.

2.


Годуєте свою собаку невеликими порціями три-чотири рази на день. Їжа повинна бути м'якою. Можна використовувати такі продукти, як рис, запечена картопля, варена птиця, яйця. Переконайтеся, що ви не додавали в їжу для собаки вершкового і рослинного масел і будь-яких штучних ароматизаторів. Якщо ви даєте собаці м'ясо, обов'язково зніміть з нього шкірку. Повільно протягом дня або двох збільшуйте кількість їжі, яку даєте собаці. Якщо пронос буде зменшуватися, то за цей час собака повинен повернутися до свого звичного раціону.

Поки симптоми діареї не зникнуть повністю, собаці не можна давати настільки улюблені нею кістки і будь-яку іншу жирну їжу.

3.

Кожні 6:00 собаці можна давати безрецептурний засіб пепто бісмол - 2 мл на кілограм ваги.

4.

Кожні дві години псу можна давати відпускається без рецепта Каопектат по 2 мл на кожен кілограм ваги. Не слід використовувати Каопектат в поєднанні з таким засобом, як пепто бісмол, оскільки це може тільки погіршити стан кишкового тракту собаки.
{LikeAndRead}

5.

Переконайтеся, що протягом усього часу хвороби ваша собака досить п'є. У собаки завжди повинна бути чашка з водою, і якщо собака стане відмовлятися від води, обов'язково зв'яжіться з ветеринаром.
{/LikeAndRead}