Як лікувати собаку від болів


Спочатку ви повинні розібратися, що заподіює біль собаці, щоб боротися з нею. Коли собаки починають старіти, артрит і хребетні диски починають завдавати їм проблеми. Швидше всього, ви не ветеринар, але є пара способів, за допомогою яких ви можете зняти біль і допомогти собаці відчувати себе краще.

1. Розберіться в больових симптомах. Так як собаки не можуть розмовляти, іноді стає важко дізнатися, що їм боляче. За ідеєю, ви повинні це зрозуміти. Я можу поділитися прямо зараз, як я дізнаюся, коли мій собака погано себе почуває. Вона починає вилизувати якусь певну частину тіла. Може бути неспокійною, постійно хвилюватися і метушитися. Показує зовнішнім виглядом, що відчуває себе дискомфортно. Крім того, вона може стати неслухняною і не відповідати на ваші команди, як звичайно. Можлива відмова від їжі і пронос. Вона стає сумною. Буде недолік енергійності і руху.

2.


Спробуйте з'ясувати, що саме заподіює біль. Якщо ви помітили дані симптоми у вашої собаки, постарайтеся промацати її спину, живіт і лапи. Дивіться, як вона реагує. Якщо вона скиглить або намагається вирватися, значить - відчуває дискомфорт. Причин для паніки немає, те, що турбує, можна вилікувати. Найімовірніше, це артрит. З віком, собачий артрит зустрічається досить часто. І, тим не менш, ви можете впоратися з болем.

3.


Давайте собаці фізичне навантаження. Ходіть з нею щодня на прогулянки і допомагайте знайти хорошу фізичну форму. Особливо, якщо у неї надмірна вага і є проблеми зі здоров'ям. Ви можете знизити біль, яку відчуває собака, якщо будете тримати її у формі. Собаки повинні зберігати активність, це для них важливо.

4.

Змініть собаці раціон. Можливо, у неї недостатньо гарне харчування і потрібно змінити дієти. Перед тим, як ви зміните живлення, обговоріть це питання з ветеринаром. Зміна раціону собаки набагато серйозніше, ніж ви можете подумати, тому спершу проконсультуйтеся у ветеринара.
{LikeAndRead}

5.

Давайте хороші харчові добавки. Я даю собаці кокосове масло, жири Омега-3 і вітамін Е. Вони допомагають підтримувати суглоби здоровими і захищають їх імунну систему. Мають антиканцерогенну дію і підтримують здорове функціонування серця. Вони можуть істотно допомогти знизити біль і є дуже ефективними при артриті.

6.

Наведіть собаку до ветеринара. Не давайте тварині-яких ліків без консультації ветеринара. Не грайте в лікаря, ліки від болю можуть мати серйозні побічні ефекти. Деякі можуть бути смертельно небезпечні, тому давайте ліки тільки за рецептом лікаря. Уважно слухайте, що вам говорять, перш ніж давати їх. Обговорюйте будь-яке нове ліки, яке збираєтеся давати собаці, з ветеринаром. У більш серйозних випадках може знадобитися хірургічне втручання. Вам потрібно буде привести собаку до ветеринара на обстеження. Потім обговоріть, що робити далі.{/LikeAndRead}