Як лікувати собачий парвовірус


Парвовирус - це дуже заразний вірус, який може стати причиною серйозного захворювання і навіть смерті у цуценят. Парвовирус не можна вилікувати, так що якщо у тварини є симптоми, то його негайно потрібно відвести до ветеринара. Симптомами цього вірусу є блювота, млявість, відсутність апетиту і підвищена температура.

1.


Відведіть цуценя до ветеринара незабаром після народження. У період після народження і до відвідування ветеринара, тримайте цуценя подалі від інших тварин, які можуть виявитися переносниками хвороби. Ветеринар перевірить, чи зроблені всі необхідні щеплення і розповість, що робити, щоб ваша собака залишалася здоровою. Якщо ваш щеня все ж заразився парвовирусом, його негайно потрібно госпіталізувати. Завдяки цьому фахівці зможуть обстежити його, заповнити втрачену рідину і дати антибіотики необхідні для лікування симптомів вірусу.

2.


Держите місце, де живе ваша тварина, в чистоті. Наприклад, можна розчинити 120 мл рідкого відбілювача в 4 л води і мити цим розчином всі поверхні, з якими контактує ваша тварина або на яких виявиться його екскременти. Ретельно періть постільні речі, мийте нашийник, клітку і будку, підлогу, і місця, де ваша собака любить подрімати або пограти.

3.

Обмежте контакти вашої собаки з іншими тваринами. Цуценята особливо сприйнятливі до парвовірусу, так що переконаєтеся, що під час прогулянок ваш щеня не торкається до екскрементам інших собак. Не допускайте до цуценяти інших хворих тварин і намагайтеся чистити і дресирувати його будинку. Місця, де часто збирається багато собак можуть стати хорошим грунтом для розмноження вірусу, так що не пошкодуйте коштів на купівлю набору для чищення та кількох предметів для дресирування. Це допоможе запобігти розвитку хвороби. Якщо в цьому ж будинку живуть інші хворі тварини, то тримайте цуценя окремо від них у великій переносний клітці. Щодня міняйте постільні речі вашого цуценя.
{/LikeAndRead}