Як мити собаку


Завжди дивувалися, де це ваша собака так вивозилася? Хочете дізнатися кращий спосіб миття чотириногого друга? Завдяки нашій статті ваш вихованець засяє від чистоти.

1.


Якщо ви купаєте собаку вдома, то можете зняти з неї ошийник і повідець, все одно бігти їй нікуди. А якщо ви вирішили помити собаку на вулиці, то знімати повідець не рекомендується, інакше вихованець може втекти від вас.

2.


Обережно перенесіть собаку у ванну, наповнену теплою водою. Зачерпуючи воду кухлем, ретельно намочіть собаку з ніг до голови. Слідкуйте за тим, щоб вода не затекла вихованцеві у вуха.

3.

Почніть мити собаку з тулуба. Намильте руки шампунем. Піднімаючись від хвоста нагору по тулубу, намилюйте і тріть пса. Гарненько промийте область геніталій і лапи між пальцями.

4.

Після того як намилили тулуб, дайте шампуню вбратися і, потім, переходьте до голови. Робиться це для того, щоб повністю винищити бліх.
{LikeAndRead}

5.

Нанесіть краплю шампуню на руку і спіньте. М'яко втирайте шампунь собаці в голову, стежачи за тим, щоб шампунь не потрапив собаці в оці. Приділіть достатню увагу області шиї, оскільки там, як правило, багато шерсті.

6.

Тепер можете починати обполіскувати собаку. Почніть з хвоста і поступово піднімайтеся вище, ретельно змиваючи шампунь. І знову стежте за тим, щоб ні вода, ні залишки шампуню не були собаки в очі або вуха.

7.

Нарешті, можете вимикати воду і починати насухо витирати собаку рушником.
{/LikeAndRead}