Як мити собаку-1


Ваша собака брудна і від неї неприємно пахне. Замість того, щоб обливати її холодною водою зі шланга під відкритим небом, влаштуйте їй ванну в закритому приміщенні.

1.


Для цього приготуйте середнього розміру відро, три великих рушники і фен у теплій ванні.

2. Переконайтеся, що душовою килимок надійно зафіксований, щоб тримати собаку від сповзання у ванній.

3.


Не саджайте собаку в ванну, поки не відкриєте воду.

4.

Переконайтеся, що вода комфортної температури і наповніть ванну водою близько 8 сантиметрів. Посадіть собаку в ванну.
{LikeAndRead}

5.

Захистіть очі вашої собаки від піни за допомогою спеціальної мазі для очей, яку можна придбати у вашого ветеринара. Крапля оливкової або дитячого масла забезпечить той же ефект.

6.

Намочіть повністю водою з відра шерсть собаки від голови до хвоста, в тому числі шерсть на животі і намагайтеся, щоб вода не потрапляла в очі.

7.

Нанесіть невелику кількість шампуню для собак на тварину, починаючи з верхньої частини голови. (Не використовуйте засіб для миття посуду, так як це може сушити і дратувати шкіру собаки!) Будьте гранично обережні, щоб шампунь не потрапив в очі. Намильте все тіло собаки до хвоста, включаючи шерсть на животі і на нижній стороні шиї. При використанні шампуні від бліх, залиште піну на собаці протягом рекомендованого часу.

8.

Тримайте руку на спині або шиї вашої собаки, тому що вона може почати обтрушувати з себе піну. Будьте готові в цей момент відвернутися.

9.

Відкрийте водостік у ванні і знову наберіть чистої води, відрегулювати її температуру.

10.

Використовуйте відро, щоб ретельно і повністю змити піну з голови собаки, стежачи за тим, щоб мильна вода не потрапила в очі і внутрішнє вухо. Потім змийте піну зі спини, боків і живота. Руками добре промийте від піни шерсть собаки.

11.

Вимкніть воду, поки ваша собака все ще перебуває у ванні, дайте їй можливість обтрусити зі своєї шерсті надлишок води.

12.

Злийте воду з ванни і просушіть собаку рушниками з голови до ніг. Особливу увагу при цьому необхідно приділити областям з густою і довгою шерстю і між пальцями.

13.

Дістаньте вашу собаку з ванної. Включіть фен на середню температуру, перевірте температуру повітря своєю рукою. Спочатку направте фен на області з більш довгою шерстю, розчісуючи її при цьому. Сушіть до тих пір, поки шерсть собаки не стане злегка вологою. Тримайте фен на відстані приблизно 15 сантиметрів від шкіри тварини в цілях безпеки і для запобігання пересушування вовни.
{/LikeAndRead}