Як надіти шлею на собаку


Якщо ви вигулюєте собаку з шлеєю, це вам дозволяє контролювати її і запобігти травми шиї і спини. На перший погляд, здається, що надіти її практично нереально. Але насправді, це досить просто.

1.


Спершу уважно розгляньте шлею. Вона складається з чотирьох частин - двох кіл і двох прямих ремінців, які їх з'єднують. Застебніть пряжку, якщо вона розхристана.

2.


Покладіть шлею на коліна. Тримайте її так, щоб застебнутий коло було біля колін, а коло з пряжкою біля живота. При цьому блискуче металеве кільце повинне знаходитися зверху.

3.

Стати ззаду від собаки. Якщо вона чинить опір, злегка обхопіть її ногами, щоб вона не рухалася.

4.

Перевірте, щоб шлейка була в такому ж положенні, в якому ви поклали її на коліна. Одягніть закритий коло на голову собаці, перемістивши металеве кільце назад до центру.
{LikeAndRead}

5.

Підніміть праву лапу собаки і просуньте її в великий отвір. Перемичка повинна виявитися на грудях собаки, а металеве кільце по колишньому має бути по центру спини.

6.

Візьміть смужку з пряжкою і протягніть її під лівою лапою собаки. Зводить обидва кінці пряжки і застебніть її за лівою лапою. На спині і на животі собаки пряжка повинна утворювати малу літеру «Н» або «I», залежно від кута.

7.

Приєднайте повідець до металевого кільця на спині.{/LikeAndRead}