Як знайти загублену собаку


Незалежно від того, наскільки ретельно ви стежите за своїм собакою, вона може втекти і заблукати. Деякі з них в змозі самі знайти зворотний шлях додому, але більшість, з цим складним завданням не справляється. Якщо це трапиться з вами і вашою собакою, не панікуйте. Дотримуючись цієї стратегії, ви зумієте знайти загубленого члена вашої родини.

1.


Обійдіть місця, куди ваша собака могла найімовірніше втекти. Є парк, звідки вона не хоче йти? Чи є ще один пес, якого ваша собака хотіла б відвідати або кішка, яку їй подобається ганяти? Швидше за все, собака відправиться туди, де вже бувала раніше. Крім того, перевірте мiсце, де ви востаннє бачили свою собаку.

2.


Якщо ви не знайшли собаку у відомих їй місцях, обійдіть місця, представляють найбільшу небезпеку для загубилася собаки, а саме жваві вулиці, місцеві будівельні майданчики, смітники.

3.

Ідіть туди, де ви з собакою були разом в останній раз. Швидше за все, собака буде намагатися знайти вас по запаху, а ваш запах буде особливо сильним в цьому місці.

4.

Продовжуйте пошуки, але простежте, щоб в цьому не брало участь дуже багато людей. Це може заплутати і налякати собаку, яка, ймовірно, вже неабияк налякана. Крім того, не кличте собаку постійно, так як деякі собаки будуть гавкати тільки тоді, коли кругом тихо і мовчати, якщо почують голосу. Дайте вашому собаці шанс подати голос.
{LikeAndRead}

5.

Опитайте сусідів, дітей, листонош, і всіх тих, хто був на вулиці в районі, де ви шукаєте. Підготуйте гарний фото або опис, щоб їм було зрозуміло, про яку собаці йдеться.

6.

Зателефонуйте або поїдьте до місцевих ветеринарні клініки, так як загубилися або поранених собак приводять туди. Знову ж, підготуйте гарний фото або опис, щоб там знали, як ваша собака виглядає.

7.

Зателефонуйте або поїдьте в усі місцеві притулки для тварин. Навіть якщо ваша собака породиста, не варто розраховувати на те, що співробітники притулку дізнаються її за назвою породи. Фото і докладний опис завжди краще.

8.

Зробіть великі, яскраві, помітні плакати і розвісьте їх у безпосередній близькості від місця пропажі собаки і скрізь, куди вона могла відправитися. Переконайтеся, що це законно, в деяких містах існують дуже суворі обмеження про те, якого типу, розміру і формату повинні бути плакати. ЗАВЖДИ пропонує винагороду. Це буде дуже хорошим стимулом для деяких людей, щоб допомогти вам. Переконайтеся, що на плакаті є докладний опис собаки, і її фото, а також по можливості кличка собаки, і номер телефону, за яким з вами можна зв'язатися в будь-який час, як правило, краще вказати мобільний телефон, адже він завжди з вами. Також вкажіть приблизний адреса, за якою вашу собаку бачили востаннє. Запитайте, чи можна повісити плакати при вході в звичайні магазини, зоомагазини, ветеринарні клініки, пральні та інші громадські місця, де зазвичай буває безліч людей.

9.

Зробіть листівки і розішліть їх в радіусі від 3 до 5 км від місця пропажі собаки у ветеринарні клініки та місцеві притулки для тварин. Помістіть на них якомога більше інформації, яку ви надрукували на плакатах. Надрукуйте листівки і роздавайте їх людям, розкладайте на вітрове скло автомобілів, повісьте їх там, де тільки можливо.

10.

Перевірте оголошення в місцевих газетах про знайдених тварин, а також додайте своє. Якщо можливо, подайте оголошення про зникнення вашої собаки на місцеву радіостанцію, зробіть все можливе, щоб воно виходило в ефір якомога частіше.{/LikeAndRead}