Як навчити вашу собаку кусати нападників по команді


Деякі власники собак хочуть мати собаку-охоронця, яка зможе вкусити нападника. Процес перетворення вихованця в охоронця починається з вибору породи, тренування цуценя і підготовки дорослої особини до життя в суспільстві. Щоб навчати собаку кусати нападників, ви повинні повністю її контролювати. Без цього собака може почати ненавмисно нападати на людей. Приймайте рішення про початок подібних тренувань вкрай обачно.

1.


Виберіть собаку породи, яка підходила б для вашого способу життя, і в теж час - собаку-охоронця, яка змогла б захищати вас. Багато людей вибирають німецьких вівчарок, тому що їх найчастіше використовують у поліції.

2.


Навчіть цуценя брати частування тільки з ваших рук. Лайте собаку, якщо вона підбирає їжу у будинку або бере її з рук іншої людини. Собаку-охоронця, з дитинства не привчену не брати їжу з чужих рук, легко можна збити з пантелику ласощами.

3.

Виробляйте у щеняти охоронний інстинкт, граючи з ним в ігри, які передбачають перетягування предметів і переслідування іграшки. Вивчайте собаку приносити вам кинуті предмети. Це дуже допомагає дисциплінувати тварину і зробити вас ватажком зграї, так ви зможете привчити собаку беззаперечно виконувати ваші команди, в тому числі кусати нападників.

4.

Кожен день грайте з цуценям в ігри з перетягуванням речей і змушуйте його бігати за іграшкою, так ви встановите з ним контакт і відточите охоронні інстинкти.
{LikeAndRead}

5.

У віці приблизно двох-трьох років походіть з собакою на спеціальні курси для охоронних собак. Досвідчені інструктори настійно не радять господарям самим навчати собаку нападати - краще відвідувати курси, що проводяться іншою людиною, щоб не руйнувати сформованих з собакою відносин.
{/LikeAndRead}