Як навчити собаку виконуватиме команду повзи


Щоб навчити собаку виконувати команду «повзи», вам будуть потрібні послідовність і терпіння. Не хвилюйтеся, це вправа не вплине на здатність вашого пса виконувати команду "сидіти" або "лежати". Навпаки, воно швидше закріпить його вміння. Тренування цієї команди зблизить вас з вашим вихованцем і стане улюбленою забавою.

1.


В ідеалі, якщо в якості винагороди ви використовуєте корм, на початку заняття собака повинна бути напівголодній. Добре, якщо відразу перед початком ви пограли з нею чи вивели на швидку прогулянку. Собаки найкраще концентруються на виконанні команд, коли відчувають невелику втому.

2.


Перше, віддайте команду "сидіти". Встаньте на коліна прямо перед собакою, вийміть іграшку або частування і тримайте їх на відстані 13-15 см від її носа. Якщо собака спробує встати, акуратно посадіть її другою рукою або знову віддайте команду "сидіти". Повільно поводите кормом перед вихованцем, щоб він спробував потягнутися і дістати його. Нагородите його за слухняність.

3.

Повторіть перший крок навчання 3-4 рази, щоразу винагороджуючи собаку за те, що вона тягнеться за кормом. Якщо вона все-таки продовжує вставати, як і раніше акуратно усаджуйте її або віддавайте повторну команду "сидіти".

4.

Наступний крок - відсувайте частування або іграшку від собаки на кілька сантиметрів так, щоб вона продовжувала тягнутися за нею, перебуваючи в положенні, при якому собака готова поповзти. Наберіться терпіння. Коли вона тягнеться за кормом, не підіймаючись з положення сидячи, заохочуйте її. Повторіть вправу 2-3 рази, поки собака не звикне до цього руху. Не забувайте хвалити і винагороджувати собаку за успіхи.
{LikeAndRead}

5.

У той час як собака повільно тягнеться за кормом або іграшкою, плавно введіть команду «повзи». Проробляйте ці вправи з вашим вихованцем кожен день, завжди закінчуючи їх виконання на позитивній ноті. Обмежтеся 15 хвилинами на день. Поступово збільшуйте відстань між собакою і частуванням, постійно винагороджуючи її зусилля на різних етапах, до тих пір, поки не досягнете результату в 1 - 1,5 метра за одне проголошення команди.
{/LikeAndRead}