Як навчити собаку не стрибати на людей


Правда прикольно, коли щеня стрибає на вас, демонструючи свою прихильність. Але дуже важливо присікти цю його звичку в ранньому віці. Вже не так прикольно, коли сорокакілограмовий пес навалюється на вас (або ваших гостей) просто для того, щоб сказати "привіт". Ось як відучити його стрибати на людей і меблі.

Відучіть собаку стрибати на меблі

1.


Зніміть цуценя з меблів і скажіть "геть"! Покажіть цуценяті якомога раніше, що ви не вітаєте його перебування на меблів.

2.


Будьте послідовними. Дуже важливо, щоб, заборонивши собаці одного разу стрибати на меблі, ви і наступного разу покарали її за це.

3.

Постарайтеся не залишати їжу на робочих поверхнях і столах. Це спокуса, якому собака в процесі навчання не зможе протистояти.

4.

Обмежте доступну для цуценяти область так, щоб у його полі зору не було меблів, на якій він міг би повалятися, якщо він любить це робити, коли вас немає.
{LikeAndRead}

5.

Проконсультуйтеся з професійним собаківником, якщо погану поведінку цуценя триває.

Відучіть собаку стрибати на людей.

1.

Будьте послідовними у поведінці з собаками і цуценятами; абсолютно непродуктивно забороняти собаці стрибати на інших людей і в той же час дозволяти встрибувати на вас і лизати вам обличчя.

2.

Змініть своє ставлення до того, що собака стрибає на вас, коли ви приходите додому.

3.

Зачекайте, поки вона не перестане стрибати і скажіть "Добре!" тоді, коли вона зупиниться.

4.

Скомандуйте цуценяті сидіти, якщо він знає команди, і не чіпайте його, поки він не сяде. І знову, будьте послідовні!
{LikeAndRead}

5.

Скомандуйте собаці знайти її іграшку, якщо вона не розуміє команди "сидіти". Це переорієнтує її щенячью енергію від стрибків на вас до пошуків іграшки.

6.

Практикуйте »не стрибання" і з вашими друзями, поки ваша собака навчається не стрибати на вас.

7.

Проявіть невдоволення, якщо бачите, що цуценя зібрався стрибати, скажіть йому "сидіти" або перенаправьте його увагу на що-небудь ще.

8.

Хваліть собаку, коли вона не стрибає, особливо в ситуаціях, коли у неї на це є розумні причини.{/LikeAndRead}