Як навчити собаку перевертатися


Щоб навчити собаку перевертатися, потрібно якийсь час. Але це весело і легко!

1.


Примусьте собаку лягти на покритий килимом підлогу. Витягніть маленький шматочок смачно пахне ласощів. Великі шматки розламайте на маленькі, щоб собака могла швидко їх проковтнути і вам вистачило надовго.

2. Тримайте ласощі перед носом собаки і переміщайте його через голову собаки, над головою. Собака підніме голову і спробує схопити ласощі. Слідкуйте, щоб собака залишалася в лежачому положенні. Ви можете утримувати її рукою і не давати вставати і рухатися.

3.


Як тільки собака опиниться в положенні, коли її лапи лежать з одного боку, а голова спрямована в інший бік (туди, де ви тримаєте частування), іншою рукою підніміть її і допоможіть перевернутися. Скажіть «перевернися!», Коли ви робите це.

4.

Якщо у собаки вийшло, з вашою допомогою чи без неї, похваліть її і дайте частування. Повторюйте знову і знову протягом декількох днів або тижнів. Незабаром вам вже не потрібно буде допомагати собаці повертатися, і вона сама робитиме це автоматично. Все, що вам потрібно буде робити, це тримати ласощі і говорити «перевернися!».
{/LikeAndRead}