Як навчити собаку розуміти вас


У мене дві собаки. Вони дуже розумні. І хоча, деякі стверджують, що собаки не розуміють і не пам'ятають, я впевнений, мої все це вміють. Я треную їх щодня, вони для мене більше ніж вихованці. Навчити собаку розуміти вас легко. Найкраще починати навчати собаку ще цуценям. Хоча почати можна в будь-якому віці. Кожен день виконуйте з собакою перераховані вправи і незабаром побачите результат:

1.


Вчимо собаку сидіти
Ну, це дуже просто. Встаньте перед собакою і покажіть їй частування. Тепер затисніть частування в руці, і поки собака стоїть, повільно заведіть руку з ласощами за голову собаки. Повторюйте команду "сидіти" м'яко, але суворо. Коли собака підніме голову за ласощами, їй доведеться сісти. Після цього, віддайте вихованцеві частування і похваліть (поплещіть по спині). Повторюйте по 5 разів на день.

2.


Вчимо собаку команді «дай п'ять»
Тримайте частування лівою рукою і показуйте собаці. Затисніть ласощі у руці на рівні очей собаки, витягніть вперед праву руку, як якщо ви збираєтеся грюкнути когось долонею по відкритій долоні. Повторюйте команду «дай п'ять». Якщо собака по команді тягне лапу до долоні, почастуєте її ласощами. Повторіть так 3 рази. Тепер підніміть руку до рівня очей собаки і знову скомандуйте «дай п'ять». Тепер обережно візьміть лапу собаки в руку і акуратно покажіть, що від неї вимагається, дайте частування. Це легше виконувати, якщо пес вміє подавати лапу.

3.

Вчимо собаку подавати лапу
Це майже як «дай п'ять». Звичайно, ця команда легше. У лівій руці тримайте частування так, щоб собака його бачила. Тепер затисніть частування в кулак. Витягніть праву руку, візьміть собаку за лапу і скажіть "дай лапу», потім почастуєте. Повторіть так 4 рази. Тепер спробуйте те ж саме, тільки не беріть лапу собаки самі. Нехай собака сама подасть вам її. Коли все вийде, почастуєте вихованця ласощами.

4.

Вчимо собаку команді «Стій»
Звичайно, це просто команда, а не фокус з собакою, але все одно, це дуже корисний для улюбленця навик. Покличте собаку. Нехай спочатку вона бачить, що у вас в лівій руці ласощі. Тепер ліву руку затискаємо в кулак. Відійдіть трохи назад і спокійним, але суворим голосом скажіть «стій». Промовляючи команду, витягніть руку долонею вперед, як би наказуючи зупинитися (долоня спрямована в бік собаки). Якщо собака зупиняється, дайте частування, якщо ні, повторіть все знову.{/LikeAndRead}