Як навчити собаку танцювати


Я люблю свого пса, він для мене як син. Але оскільки він все-таки пес, мені подобається його дресирувати. У цій статті я розповім про те, як навчити собаку танцювати.
Слідуючи простим інструкціям, наведеним нижче, ви зможете навчити вашого пса кружляти на задніх лапах по команді «Танцюй!».

Інструкції

1.Посадіть собаку. Віддайте команду «Стрибай!» І лівою рукою поплещіть себе по правому передпліччю (підійде і будь-який інший жест, але використовувати його треба постійно). Якщо собака вас не розуміє, продемонструйте їй, що від неї вимагається. Для цього підстрибніть самі, віддавши собі команду, або нехай ваша дитина стрибне на вас по команді «Стрибай!».

2.Коли собака стрибне на вас, ставши на задні лапи, покрутіть у неї перед носом ласощі, але поки не віддавайте його їй. Скажіть собаці: «Танцюй!», І починайте повільно рухати ласощі по колу у неї над головою, так собака почне кружляти, стоячи на задніх лапах.

3.


Якщо собака з якоїсь причини не реагує, покажіть їй, що по команді «Танцюй!» Треба покружляти, стоячи на задніх лапах. Покружляти самі, віддавши собі команду. А якщо у вас є діти, нехай по команді «Танцюй!» Покружляти ваша дитина. Спостерігав за цим, собака зрозуміє, що почувши команду «Танцюй!», Вона повинна покружляти, стоячи на задніх лапах.

4.


Всякий раз поки собака паморочиться, підбадьорюйте її словами «молодець». Вимовляєте їх повільно, але твердим тоном. А коли собака закінчить оборот, відразу ж нагородите її ласощами.
{LikeAndRead}

5.


Дресирують собаку щодня до тих пір, поки вона не навчиться впевнено виконувати команду. Потім продемонструйте новий трюк іншим членам сім'ї та поясніть їм, як скомандувати собаці «Танцюй!». Похваліть собаку, ласкаво поплескавши за вухом, і нагородите її улюбленим ласощами. Дресирування собаки повинна приносити задоволення!{/LikeAndRead}