Як навчити цуценя ходити в туалет


Щоб привчити вашого цуценя ходити в туалет в потрібне місце, дотримуйтесь порад, наведеним нижче. Пам'ятайте, що він ще зовсім дитина - запасіться терпінням.

1.


По-перше, врахуйте, що цуценяті потрібно ходити в туалет після прогулянки, їжі, коли він грає, і перед сном. Здоровий малюк хоче «по-маленькому» 7-8 разів на день, а «по-великому» 3-4. Якщо ви хочете, щоб ваша собака займалася брудними справами тільки на вулиці, не привчайте її робити це на папір. Інакше вона заплутається, коли можна ходити в туалет будинку, а коли - не можна.

2.


Коли ви бачите, що цуценяті потрібно в туалет, винесіть його туди, куди хочете, щоб він це робив. Як це не забавно, коли малюк приготується, підбадьорте його, скажіть що-небудь типу «давай, маленький розбійник, роби свої справи». Коли він закінчить, дайте йому зрозуміти, що він все зробив правильно. Хваліть його, грайте з ним, дайте йому частування. Приготуйтеся проробляти все це і вночі, поки малюк не звик спати всю ніч безперервно.

3.

Допомагайте йому не засмучувати вас. Коли ви вдома, краще винести його на вулицю частіше, ніж потрібно. Коли вас немає вдома, або цуценя знаходиться поза зоною вашої уваги, посадіть його в спеціальний ящик для собак або в іншу, що обмежує рух зону. Тварини дуже рідко паскудять там, де сплять або їдять.

4.

Якщо все ж малюк завинив, не карайте ЙОГО ЗА ЦЕ. Для цуценя нормально справляти нужду, і все, що собака зрозуміє - так це те, що ви засмучені, по мові вашої тіла і тону голосу. Щеня не побачить зв'язку між подією і покаранням. Якщо ви застали вашого улюбленця за брудною справою прямо в будинку, рішуче і твердо скажіть «НІ» і винесіть на вулицю. Будьте терплячі. Деякі цуценята звикають до правил швидше, ніж інші (так само, як і діти). Любите свого вихованця, допомагайте йому і у вас все вийде.
{/LikeAndRead}