Як навчити собаку команді до мене


Навчити собаку команді "до мене" дуже просто. Під час навчання ви можете відмінно повеселитися зі своїм кращим другом. Краще всього, якщо собака вже досить добре вивчила команди «сидіти» і «стояти». Після цього «до мене» не подасть складності. Навчити собаку цій команді також важливо заради безпеки, щоб вихованець не загубився.

1.


Якщо ви ще не навчили собаку командам «сидіти» і «стояти», зробіть це.

2.


Причепіть до собачого нашийника довгий повідець і візьміть в руку невелике ласощі. Не давайте собаці його побачити. Скомандуйте «сидіти». Відійдіть на півтора-два метри, тримаючи кінець повідця. Повідець не повинен бути натягнутий. Покладіть поводок на землю. Жестом покажіть собаці, що вона повинна залишатися на місці. Потім опустіть руку і скомандуйте «до мене». Потім злегка потягніть за поводок, переконуючи собаку підійти до вас. Можливо, вам доведеться покликати кілька разів, оскільки ви тільки що сказали собаці залишатися на місці. Нова команда може спантеличити тварина. Коли собака підійде до вас, відразу ж дайте їй частування і похваліть її. Зазвичай навчання даної команді займає лише 1-2 уроку. Не забувайте щоразу давати собаці частування, щоб вона розуміла, що ви задоволені.

3.

Збільшуючи дистанцію, стежте за тим, щоб собака підходила до вас по прямій лінії. Коли собака добре вивчить команду, почніть чергувати частування і похвалу. Потім поступово замініть частування похвалою.

4.

Якщо ви хочете закликати собаку свистом замість команди, ви можете легко домогтися цього. Спочатку дайте тварині словесну команду. Коли собака зрозуміє команду, свисніть у свисток. Наступного дня спробуйте спочатку свиснути, а потім дати словесну команду. Після цього ви зможете давати команду обома способами.
{/LikeAndRead}