Як навчити собаку команді До мене-1


Ваш нічний кошмар: ви гуляєте з собакою, і вона зривається з повідця. Можливо, ви йдете по лісу, і ваш вихованець тікає за кроликом чи птицею. Неважливо, яка причина, але в цій ситуації пізно шкодувати про те, що ваша собака не навчена команді "до мене". Не полінуйтеся і навчіть вихованця повертатися до вас, коли ви його звете. Можливо, прийде час, коли ви будете раді своїй обачності.

1.


Дресирування повинна проводитися на відкритому просторі, в такому місці, де ви і ваша собака не будете обмежені в рухах. Вітальня може підійти, якщо меблі відсунути до стін. Навіщо - побачите.

2.


Собака знаходиться в одному з кутів кімнати в сидячому положенні. Якщо вона не вміє робити це самостійно, попросіть когось потримати її за нашийник. Якщо вам цікаво, почитайте статті про те, як навчити собаку командам «сидіти» і «стояти».

3.

Рухайтеся в напрямку від собаки. Зацікавте вихованця вашими діями. Переконайтеся, що ви рухаєтеся саме в напрямку від собаки.

4.

Покличте вашу собаку, назвавши спочатку її по імені, потім давши команду "до мене", наприклад, «Дружок, до мене». Обов'язково називайте вихованця по імені. Переконайтеся, що ви привернули його увагу. Давайте команду енергійним голосом, як ніби ви виявили смачнючий кістку і не хочете, щоб ваш вихованець упустив цю знахідку. Не соромтеся грюкнути в долоні і по стегну, щоб привернути увагу собаки. Не забувайте продовжувати рухатися в напрямку від вихованця, коли кличете його.
{LikeAndRead}

5.

Коли вихованець підійде до вас, почастуєте його. І не забудьте похвалити.

6.

Повторіть вправу три рази за одне заняття, а саме заняття повторюйте не менше двох разів на день. Завжди закінчуйте дресирування на позитивної емоції, Перемежовувати навчання з іграми. Коли ви відчуєте впевненість, змініть місце для дресирування, наприклад, на внутрішній дворик і т.д. Повторюйте вправу, поки собака не вивчить команду.

7.

Розважайте свого вихованця. Коли собаку спускають з повідка, вона отримує більше свободи і задоволення для ігор. Дресирують її з оптимізмом і енергією. І ваш вихованець відповість взаємністю.
{/LikeAndRead}