Як зупинити кровотечу, якщо ви занадто коротко обрізали собаці кігті


Кіготь собаки складається з твердої частини на зовнішній поверхні і губчастого освіти всередині. Матеріал всередині зазвичай рожевого кольору і називається "тілом". Він містить кровоносні судини і нерви окремо для кожного кігтя. Якщо ви підрізатимете кіготь занадто близько до "тіла" кігтя, то піде кров. Собаці буде боляче, приблизно так само як ми відчуваємо біль, коли наші нігті стрижуть занадто близько до ногтеложу.

Якщо ви обрізали ніготь занадто коротко і пішла кров, не панікуйте. Є кілька способів зупинити її.

1.


Купуйте коробку антисептичних олівців і тримайте під рукою. Використання такого олівця - найшвидший і легкий спосіб зупинити кровотечу з кігтя собаки. Якщо у вас їх немає, спробуйте одну з таких засобів.

2.


Одне з найбільш поширених засобів - зробити пасту з борошна і води. Візьміть одну чайну ложку борошна і води, щоб зробити пасту, заважайте, поки вона не загусне. Потім візьміть ватяну паличку, умочіть в пасту, і притисніть до кігтя. Зачекайте кілька секунд і подивіться, чи пройшло кровотеча. Якщо ні, спробуйте повторити. Якщо після декількох спроб кров ще йде, переходите до іншої процедурою.

3.

Використання харчової соди замість пасти - теж ефективна техніка. Умочіть кровоточить ніготь в кукурудзяний крохмаль або соду. Не витирайте випливає кров, поки не занурте в соду або крохмаль, просто залиште накопичився згусток. Буде бажання протерти або промокнути цю суміш, але просто залиште все як є. Спроби прибрати згусток не дадуть крові утворити надійну пробку і можуть погіршити ситуацію. Терпляче потримайте собаку на руках кілька хвилин і подивіться, припинилося чи кровотеча; якщо ні, повторіть процедуру. Якщо це не спрацює, спробуйте інше.

4.

Ще один метод - мило. Візьміть невелику стружку м'якого мила, і покладіть трохи на кінчик кігтя. Мені не подобається цей варіант, тому що іноді мило може заподіяти вихованцеві біль, але варто спробувати, якщо нічого іншого не допомагає.
{LikeAndRead}

5.

Моє улюблене, перевірене і працююче домашнє засіб, якщо немає антисептичного олівця - посудна ганчірка і тепла вода. Просто підставте всю лапу цілком під потік теплої води, потім візьміть пару паперових рушників і злегка просушіть лапу. Потім візьміть м'яку ганчірку, злегка змочіть її у воді і оберніть їй всю лапу з кровоточить кігтем (-ями). Сядьте і тримайте собаку на руках, злегка придавлюючи лапу і кіготь як мінімум 20 хвилин. Це майже напевно зупинить кровотечу.{/LikeAndRead}