Як відучити вашу собаку від поїдання екскрементів


Ви вже зібралися завершити прогулянку в парку, як раптом бачите, що ваш розбійник зацікавився чимось під деревами. О, ні, він їсть котячі екскременти! Навіщо він це робить і як відучити вашого пса від цієї поганої звички?

1.


Проконсультуйтеся з ветеринаром щодо цієї проблеми, званої Копрофагія, хоча ветеринари та кінологи можуть визначити, що ж є причиною такої поведінки. Але якщо діагноз поставлений точно, це можна взяти під контроль за допомогою зміни поведінки і шляхом лікарської терапії.

2. Купуйте спеціальні харчові добавки для цих цілей або тверді гранули, які змінять смак екскрементів і відіб'ють у вашого пса бажання їх поїдати. Ці продукти містять глютамат, який надає їм гіркий смак.

3.


Привчіть собаку управлятися в вашу присутність, щоб ви могли відразу ж прибрати за нею. У будь-якому випадку, намагайтеся прибрати якомога швидше.

4.

Вигулюйте собаку на повідку. Як тільки побачите, що ваш вихованець намагається схопити кал, відволікаючи його, натягніть різко поводок. Робіть так кожен раз до тих пір, поки не відучіть пса від цієї поганої звички.
{LikeAndRead}

5.

Перебуваючи в гостях у знайомих, у яких вдома кіт, стежте, щоб ваш пес не дістався до котячого лотка.{/LikeAndRead}