Як відучити собак битися


Собаки, як і люди, теж іноді б'ються один з одним. Оскільки собаки є зграєвими тваринами, і ними часто рухає бажання домінувати і бути ватажком зграї, вони нерідко з'ясовують стосунки між собою. Найчастіше причиною бійки може стати цілком конкретна річ: кісточка, м'яч або інша цікава іграшка або ласощі. На щастя, є дуже простий спосіб припинити собачу бійку. Читайте далі, щоб дізнатися про нього докладніше.

1.


Озбройтеся.

Зайдіть в найближчий продовольчий магазин і купіть кави в металевій банці. Пересипте кави з банки в іншу ємність і наповніть банку монетами. Після цього щільно закрийте банку кришкою.

2.


Підбурював.

Є кілька речей, через які собаки починають битися. Найбільш поширені з них - це іграшки, ласощі та їжа. Зазвичай господарі добре знають, що може спровокувати бійку їх собак. Припустимо, собаки б'ються через кісточки. Покладіть кісточку між ними і дочекайтеся, поки вони почнуть битися. Ви можете вийти з кімнати і тайком стежити за ними.

3.

Рознімати бійку.

Не забудьте взяти з собою банку з монетами. Як тільки собаки почнуть з'ясовувати стосунки, різко струсіть банку. Це відразу ж відверне їх увагу. Насварити собак різким, що не терпить заперечень тоном: «Погані собаки! Досить битися! ».

4.

Повторюйте, поки не досягнете потрібних результатів.

Залежно від того, як часто і як довго б'ються ваші собаки, вам буде потрібно від декількох тижнів до декількох місяців, щоб відучити їх від цієї звички.
{/LikeAndRead}