Як відучити собаку гризти речі


Існує кілька причин, що спонукають ваших домашніх вихованців гризти речі: коли у них ріжуться зуби, коли вони залишаються одні вдома, коли їм хочеться спробувати речі на смак. Це погана звичка може призвести до повної катастрофи. Нижче наведено кілька простих і в той же час дієвих способів відучити собаку гризти речі.

1.


Не давайте собаці занадто багато іграшок. Іграшок повинно бути небагато, але всі вони повинні бути різної форми і виготовлені з різних матеріалів. Якщо у собаки занадто багато іграшок, вона починає думати, що з усім, що її оточує, можна грати.

2.


Частіше давайте собаці грати з іграшкою. Рекомендується навіть прикупити їй спеціальну іграшку, наповнену смачним собачим ласощами. Чим більше часу собака буде приділяти своїх іграшок, тим менше часу у неї залишиться на ваші речі.

3.

Дресирують собаку. Дресироване тварина краще веде себе у вашу відсутність.

4.

Скажіть собаці «не можна» або «фу», коли зловите її на місці злочину. Потім дайте їй одну з її іграшок і погладьте, тим самим ви дасте їй зрозуміти, що гризти можна, але не речі.
{LikeAndRead}

5.

Налякайте собаку, березневі на неї водою з водяного пістолета, коли застукали її за псуванням ваших речей. Так вона зрозуміє, що речі гризти не можна.

6.

Розпорошите спеціальний спрей на ті речі, які собаці гризти не можна. Спрей на смак дуже гіркий, тому собака, один раз доторкнувшись до речі, на яку було завдано спрей, більше не підійде до неї ні на крок.
{/LikeAndRead}