Як відучити собаку кусатися


Деякі собаки обожнюють різні ласощі та можуть схопити (або навіть вкусити!) Руку, на якій лежить їжа. Моя австралійська вівчарка має велику пащу, тому потрібно багато терпіння, дресирування і щоденних зусиль, щоб вона могла спокійно їсти з руки. Укус собаки може бути не тільки болючим, якщо буде пошкоджена шкіра, туди легко може потрапити інфекція. У цьому випадку без допомоги лікаря не обійтися. Дотримуйтесь моїх порад з дресирування, і ваша собака ніколи вас не вкусить.

1.


Перше і найважливіше правило: ви повинні стати сильним, впевненим у собі лідером. Собакам завжди необхідний ватажок. Поки ви будете грати цю роль, ваша собака буде завжди слухатися і розуміти, що саме ви хочете від неї.

2.


Переконайтеся, що собаку добре погодували перед дресируванням. Сита собака не так небезпечна при годуванні з рук. Спочатку покладіть частування в кулак. Піднесіть його до собаки так, щоб вона відчула запах. Якщо вона збирається вкусити руку, відведіть її назад і суворо скажіть «фу!». Знову висуньте кулак. І повторіть цю вправу при необхідності. Одного разу ваш вихованець зрозуміє, що ви від нього хочете, і м'яко відштовхне вашу руку або буде проявляти менше інтересу. Коли це відбудеться, відкрийте кулак і дайте йому частування зі словами «добре».

3.

Мені завжди здається, що собаки з витягнутою мордою точно не знають, де закінчується їх ніс, і тому мають намір відкусити більше. Я помітив на прикладі мого собаки, що, якщо я просто тримаю частування великим і середнім пальцями, а вказівний направляю до її носа, вона приймає частування обережніше. Також я натренував свого вихованця на команду «легше!» - Я вимовляю це слово, як нагадування, кожен раз, коли я пригощаю її. Так, це досить важко, але це набагато краще, ніж бути укушеним.

4.

Я знаю людей, які намагалися відучити собак кусатися, пирскаючи на них водою з пляшки. На мій погляд, це трохи екстремально і я б порадив вам слідувати моїм методам. Даний спосіб я описав як один з варіантів дресирування.
{/LikeAndRead}