Як відучити собаку гавкати-1


Цілком може виявитися так, що, заводячи собаку, ви чекали від неї чого завгодно, але не постійного гавкоту. Також постійно гавкаючий собака цілком може стати причиною гарячої сутички з сусідами. З цієї статті ви дізнаєтеся прості і швидкі способи навчити свою собаку мовчати.

1.


Потрібен послідовний підхід до того, щоб привчити свою собаку до слова: «Тихо». Якщо ваша собака гавкає, а ви кажете: «Тихо», але за цим не слід ніяких дій з вашого боку, собака просто продовжить гавкати.

2.


Використовуйте спрей для ротової порожнини. Коли ваша собака почне гавкати, скажіть їй твердим голосом: «Тихо», а потім швидко бризне їй в пащу спреєм. Мало який собаці сподобається смак і запах спрею і звук, з яким він розпорошується. Собака асоціює слово «тихо» з негативними наслідками для своєї пащі. Після декількох разів собака вивчить значення слова «тихо».

3.

Коли ви досягнете того, що після слова «тихо» собака буде переставати гавкати навіть без використання вами спрею, можете почати нагороджувати її за це. Якщо собака загавкав, але замовкла, коли ви сказали їй: «Тихо», швидко дайте їй її улюблені ласощі і скажіть що-небудь приємне. Тепер ваш пес буде розуміти значення команди «тихо».

4.

Ще одним ефективним способом змусити собаку перестати гавкати є нашийник з цитронелли. Це відмінний спосіб позбутися від гавкоту без застосування електронних пристроїв або будь-яких жорстких методів.
{/LikeAndRead}