Як відучити собаку гавкати-2


Лай - це спосіб спілкування собаки з навколишнім світом, але коли ваша собака хоче розповісти йому занадто багато, це може перетворитися на проблему. Надмірний собачий гавкіт не тільки діє вам на нерви, але і дратує сусідів. Ніхто не хоче уславитися власником набридливої собаки, але відучити собаку гавкати на все і всіх деколи дуже складно. Привчити собаку гавкати менше можливо, але потрібно багато терпіння і наполегливість.

1.


Якщо ви реагуєте на надмірний собачий гавкіт, результат буде такий же, як якщо б ви реагували на істерики дитини - це тільки заохотить небажану поведінку. Якщо ваш пес гавкає на вулиці, як безумець, а ви вийдете, щоб, взявши на руки, внести його додому, він вирішить, що потрібно гавкати, коли йому чогось хочеться. Але вищесказане зовсім не означає, що ви повинні не звертати уваги на його гавкіт. Коли собака починає гавкати, відволікаючи її увагу і дайте якусь команду низьким спокійним тоном. Якщо собака виконає, що ви просите, негайно похваліть її. Якщо ви будете часто вдаватися до цього методу, собака зрозуміє, що господар щасливий, коли вона відповідає на його команду припиненням гавкоту. Насправді не має значення, чи йде мова про те, щоб навчити собаку сидіти, стояти, перевертатися або ходити в туалет на вулиці. Це займе час, але собаки і живуть, щоб догоджати хазяїну і їх можна привчити виконувати команди. Ви можете навіть попрактикувати цю команду, попросивши кого-небудь постукати у двері, і повторивши з собакою всі етапи. Повторення допомагає собакам навчатися командам. Повторення - мати навчання.

2.


Інший спосіб відучити собаку від надмірного гавкання полягає в тому, щоб переконатися, що собака не відчуває нестачі в зовнішніх подразників. Беріть собаку на прогулянку, щоб вона могла розтратити надлишок енергії. Прогулянки допомагають боротися з нудьгою і задовольняють цікавість. Щоденні ігри з собакою і достатню кількість уваги також допомагають відучити від гавкоту. Якщо ви приділяєте собаці багато уваги, у неї не виникне бажання гавкати так часто. Постійне спілкування з собакою і ігри допоможуть зменшити нудьгу, що, у свою чергу, зменшить гавкіт.

3.

Але ніколи не варто намагатися зовсім відучити собаку від гавкоту. Люди розмовляють, а собаки гавкають - таким способом вони спілкуються. Мета дресирування - відучити собаку від надмірного гавкання, який заважає сім'ї і сусідам.
{/LikeAndRead}