Як відучити собаку скиглити


Спроба відучити собаку скиглити може здатися нездійсненним завданням, особливо коли ваша собака ще щеня або ви взяли її в більш пізньому віці, і вона не була належним чином навчена попередніми власниками. Ось що ви можете зробити, щоб належним чином відучити собаку скиглити.

1.


Припиніть закріплювати погану поведінку. Коли ви гладите собаку після того як вона скулила, або реагуєте на ниття, то ви таким чином даєте відповідь на це небажану поведінку і створюєте звичку. Замість цього вам потрібно ігнорувати собаку, коли вона скиглить і зосередити свою увагу на чомусь іншому.

2.


Заохочуйте собаку за хорошу поведінку. Виділіть час, щоб дати вашому собаці ласощі або похваліть, коли вона поводиться належним чином і не скиглить. Це допоможе вашому собаці усвідомити, що є прийнятним, а що ні.

3.

Негайно відреагуйте, коли собака проситися вийти на вулицю в туалет. Навіть самі слухняні і зразкові собаки можуть скиглити, якщо їм потрібно вийти на вулицю в туалет, а ви забули їх випустити. Це може створити негативну ситуації, тому що ви ставите вашу собаку в несприятливі умови, а також зміцнюєте погану поведінку, коли ви, врешті-решт, випускаєте її на вулицю, так що не змушуйте вашу собаку чекати.

4.

Переконайтеся, що ваша собака отримує все, що їй потрібно, щоб бути щасливою і здоровою. Належну увагу, достатню кількість їжі та свіжої чистої води надзвичайно важливі для здоров'я вашого вихованця і для того, щоб він відчував себе щасливим. Відсутність цього може призвести до Скулень, незалежно від ситуації, і це ваша відповідальність як власника домашньої тварини, побачити його потреби.
{LikeAndRead}

5.

Відведіть вашу собаку до ветеринара, щоб переконатися, що у неї немає проблем зі здоров'ям. Іноді собаки можуть періодично скиглити через погане самопочуття, тому необхідно звернути увагу на причини цього і досліджувати ситуацію далі, якщо скуленіе не пов'язане з особливостями поведінки.
{/LikeAndRead}