Як відучити щеняти гавкати


Поява будинку нового цуценя доставляє стільки радості - ці великі, бездонні очі і м'який ніс просто чарівні! Ваш щеня, як правило, веде себе дуже тихо перший тиждень, тому що він все ще трохи ніяковіє у своїх нових володіннях та їх околицях. Коли він трохи підросте і стане більш впевненим, ви можете почути гавкіт маленького щеняти, такий цікавий і смішний. Пам'ятайте, що цуценята не залишаються маленькими надовго, і ви можете зіткнутися з неприємностями, які доставляє гавкіт. Особливо це стосується цуценят, які залишаються вдома одні протягом дня. Гавкаючий щеня перетвориться в доросле гавкаючий собаку! Щоб уникнути цього, почніть з самого першого дня припиняти гавкіт щеняти за допомогою заохочувальних методів навчання, а ні в якому разі не покарання. Мало того, що цей метод більш гуманний, він також набагато ефективніше!

1.


Коли цуценя в перший раз загавкає будинку або у дворі, дайте йому зрозуміти, що ви від нього хочете, піднесіть руку до його голови і скажіть впевнено, але спокійно «Тихіше!» Або «Цить»! Клацніть спеціальним клікером, пристроєм, котрий подає звук, яке можна придбати в зоомагазині. Коли цуценя перестає гавкати, натисніть ще раз і дайте йому в нагороду ласощі. Це допоможе вашому цуценяті зрозуміти, що хорошу поведінку, на яке вказує звук клікера, супроводжуватиметься частуванням.

2.


Якщо ваш щеня гавкає, а потім тікає від вас, тримайте його на короткому повідку, як всередині будинку, так і за його межами, щоб він не зміг ухилитися вас. Це навчить вашого цуценя того, що тут ви бос, чи подобається йому це чи ні. Під час цього етапу, пам'ятайте, що не можна підвищувати голос, ваш щеня буде думати, що ви теж гавкаєте! Він буде гавкати разом з вами. Коли він поводиться тихо на повідку, скористайтеся клікером і частуванням.

3.

Після того, як цуценя досить підросте для того, щоб залишатися у дворі одного, не залишайте його там протягом тривалого періоду часу, це навчить його гавкати від самотності, нудьги або необхідності привернути увагу. Цей крок вимагає терпіння: нехай щеня буде на вулиці з кожним разом все довше, 10, 20 і 30 хвилин за один раз. Кожен раз, коли він «протримається» без гавкоту, натисніть на клікер і дайте ласощі. Якщо йому це не вдається, засічіть час знову, дайте команду «Тихіше!» І подайте знак рукою.

4.

Останнім кроком у цій підготовці буде навчання цуценя їзді в машині без гавкоту. Більшість собак люблять їздити в автомобілі, але це може стати важким випробуванням, якщо цуценя постійно гавкає на все, що рухається в той час як ви намагаєтеся зосередитися на водінні. Вам слід з'їхати на узбіччя і повернутися до першого кроку, подайте команду «Тихіше!", Натисніть кнопку клікера і давайте частування щоразу, коли ваш щеня підпорядковується вам. Візьміть цуценя в спеціальну «тренувальну автомобільну поїздку», щоб він зміг звикнути до їзди без гавкоту.
{/LikeAndRead}