Як підібрати для себе породу собаки


Нікому і ніколи не вдасться відшукати ідеального чоловіка або досконалу жінку, але от знайти повністю відповідає вашим вимогам пса цілком можливо. Вибір собачих порід настільки великий, що відповідний варіант завжди знайдеться. Якщо ви хочете підібрати для себе собаку, яка стане вам найкращим другом, просто визначте, які розмір, вдачу і порода вас повністю влаштовують.

1.


Спочатку оцініть своє житло. Визначте, якого розміру має бути дорослий пес, щоб вам з ним було зручно. Зрозуміло, не варто брати величезного вовкодава, який одним помахом хвоста запросто вщент рознесе вашу улюблену колекцію порцеляни. Втім, мало пуття і від крихітної собачки, яка просто загубиться у ваших апартаментах.

2.


Уточніть, для кого, в першу чергу, ви підбираєте собаку, - для дорослих або для дітей. Подумайте над тим, яку роль вона гратиме у вашому домі.

3.

Не забувайте про грошові витратах. Прикиньте, у що обійдеться придбання та утримання собаки. Візьміть до уваги проблеми зі здоров'ям, які властиві даній породі і вимагають консультації з ветеринаром.

4.

Оцініть, скільки часу і праці ви зможете приділяти догляду за псом. Всі породи вимагають турботи та навчання. Продумайте, впораєтеся ви з дресируванням собаки цієї породи і зумієте забезпечити їй відповідний зміст.
{LikeAndRead}

5.

Купуйте собаку у відомого заводчика або в перевіреному розпліднику. Якщо ви купуєте дорослу собаку, то не поспішайте. Спочатку познайомтеся і проведіть з нею досить часу в розпліднику.
{/LikeAndRead}