Як підрахувати вік собаки


Ми всі чули, що один рік людського життя дорівнює семи рокам собачої. Можливо, це веселий спосіб навчити дитину множенню, однак він не особливо точний при розрахунку «людського» віку собаки. Тривалість життя собаки залежить від її ваги і породи (наприклад, шнауцери зазвичай живуть довше бладхаундов). Собака досягає зрілості набагато швидше людини. Однак приблизний вік собаки все ж можливо підрахувати за допомогою такої формули:

1.


Припустимо, що однорічна собака середнього розміру відповідає за віком 15-річній людині. Однорічна собака практично доросла, на відміну від однорічної дитини. У перші роки життя собаки дорослішають набагато швидше людей.

2.


На другому році життя собака середнього розміру подорослішає приблизно на 9 людських років. У той час як 2-річна людина тільки починає вивчати основні соціальні і рухові навички, 2-річна собака досягає статевої зрілості і більше не набуває нових навичок.

3.

Додавайте по 5 людських років кожний наступний рік життя собаки. Собаки старіють швидше людей, оскільки їх тривалість життя коротше, так що 8-річний кокер-спанієль був би приблизно 54-річним чоловіком (15 +9 +30).
{/LikeAndRead}