Як посадити собаку на вегетаріанську дієту


На відміну від котів, собаки насправді всеїдні тварини, а не хижаки. Це означає, що вони можуть залишатися здоровими, навіть не вживаючи в їжу м'ясо. Вам тільки потрібно буде забезпечити собаці отримання достатньої кількості протеїнів і всіх інших необхідних для неї поживних речовин.

1.


Купуйте книгу по здоровому харчуванню для собак, або (що навіть краще) книгу по вегетаріанського харчування. Постарайтеся годувати собаку, чітко дотримуючись рекомендацій з обраної дієті.

2.


Слідкуйте за тим, щоб собака отримувала необхідне для неї кількість амінокислот і вітаміну B-12. Саме з цієї причини важливо чітко дотримуватися обраної дієти.

3.

Домовтеся з вашим ветеринаром щодо проведення регулярного аналізу сечі вашої собаки. Ви можете робити це і самостійно, вдома, оскільки ринок відповідної продукції сьогодні пропонує все необхідне для цих цілей. Вегетаріанська дієта може привести до того, що рівень лугу у сечі собаки буде підвищений, і тоді ваш пес буде схильний до інфекцій сечових шляхів.

4.

Якщо рівень лугу у сечі вашої собаки занадто високий, давайте їй журавлину в капсулах. Це підніме рівень кислоти в урині і допоможе запобігти сечові інфекції.
{LikeAndRead}

5.

Купуйте для собаки якісну готову вегетаріанську їжу. Це хороша альтернатива в тому випадку, якщо ви не знаєте, чим краще годувати собаку, або у вас немає вільного часу, щоб готувати їй їжу самостійно.

6.

Підгодовуйте собаку різними спеціальними вегетаріанськими делікатесами і печивом для собак. Їх можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині товарів для тварин.

7.

Знайдіть ветеринара, який підтримає вас у вашому рішенні перевести собаку на вегетаріанський корм і добре розбирається в вегетаріанських дієтах.{/LikeAndRead}