Як побудувати собачу будку


Ваш найкращий чотириногий друг заслуговує того, щоб жити в комфортних умовах. Ви отримаєте величезне задоволення від будівництва будки для собаки, особливо якщо любите вашого вихованця. Перш за все, важливо враховувати потреби вашої собаки. Будка повинна бути не тільки безпечною, але і достатньо просторою, щоб ваш вихованець міг у ній переміщатися, з хорошою вентиляцією.

1.


При проектуванні будки, потрібно обов'язково враховувати породу собаки. Ви повинні розуміти, яка будка буде потрібно собаці вашої породи. Наприклад, ізоляційний матеріал для будки підбирається з урахуванням товщини вовни собаки. Якщо у вас собака змішаної породи або дворняга, порадьтеся з ветеринаром, які їй підійдуть умови і що потрібно врахувати.

2.


Будку потрібно будувати з розрахунку, що вона стане постійним житлом собаки. Ви ж не хочете кожен місяць будувати нову будку. Визначте розміри будки. Якщо ваш вихованець все ще щеня, дізнайтеся якої величини він стане, коли виросте.

3.

Найголовнішим моментом є вентиляція, вона повинна бути дуже гарної, щоб вашому вихованцеві легко і вільно дихалося. Навіть якщо будка буде дуже високою, при поганій вентиляції собаці буде не вистачати повітря. Краще рішення - використовувати дерево, як будівельний матеріал, воно повітропроникність. Вхід повинен бути достатньо великим, щоб собака могла вільно входити і виходити. Також зробіть додаткове віконце, для кращої циркуляції повітря.

4.

Усередині будка теж повинна бути досить просторою, щоб собака могла вільно сидіти, стояти і рухатися. У ній також повинно залишитися досить простору для мисок та іграшок.
{LikeAndRead}

5.

Вибирайте для будівництва будки місце, захищене від вітру і сонця, щоб собаці було тепло і комфортно. Будка повинна бути міцною і здатною вистояти в екстремальних кліматичних умовах.

6.

Ніколи не залишайте будку без підлоги, тому що собака обов'язково викопає траву, на якій вона стоїть. Виберіть матеріали для підлоги на власний смак - це може бути дерево або бетон.{/LikeAndRead}