Як правильно вибрати породу собаки


Вибір породи собаки повинен бути добре продуманим рішенням, необхідно взяти до уваги свій спосіб життя, звички, сімейний стан, наявність вільного часу і фінансових коштів. Занадто часто, проте, люди вибирають породу тільки тому, що їм подобатися зовнішній вигляд собаки. Розбіжності між людиною і собакою можуть перетворитися на справжню катастрофу. Результат? Ще одна собака виявляється в притулку. Дотримуйтесь цих порад, щоб прийняти правильне рішення і зберегти життя собаки.

1.


Оцініть свою ситуацію і можливості. Перш, ніж почати придивлятися до конкретних породам, вивчіть ваш щоденний спосіб життя. Вам подобається активний відпочинок або ви ледар? Ви живете один, ви трудоголік? Буває чи хто-небудь вдома протягом дня? Чи є в будинку діти молодшого віку? Скільки грошей ви можете дозволити собі витратити на їжу, іграшки, лікування та інші предмети першої необхідності?

2.


Придбайте книги про різні породи собак. Це може стати вашим самим всеосяжним джерелом основної інформації про найбільш підходящих породах. Виберіть породи, які, як ви вважаєте, можливо, підходять способу життя вашої родини. Зведіть їх кількість до 3 - 5 варіантами.

3.

Вивчіть інформацію про ваші улюблені породах. Використовуйте інтернет, бібліотеку і кінологічні клуби, щоб дізнатися стільки інформації, скільки ви тільки зможете про темперамент, питаннях утримання, вимогах по догляду, і будь-яких інші важливі відомостях. Доброю ідеєю буде також поговорити з ветеринаром або відомими заводчиками собак про породи, які вам подобаються.

4.

Відвідайте виставки собак. Ви можете звузити вибір до декількох порід і почати шукати конкретні виставки. На цих заходах ви можете поговорити з експертами по породах і подивитися собак живцем і поблизу. Заводчик може навіть порекомендувати вам клуб собаківників.
{/LikeAndRead}