Як правильно підібрати породу собаки для вашої родини


Подбайте про те, щоб обрана вами собака підходила для вашої родини.

1.


Вибираючи породу собаки для вашої родини - слід враховувати, для чого ця порода була виведена спочатку. Ви повинні бути впевнені, що вона добре впишеться у ваш спосіб життя.

2. Собаки поділяються на 6 груп: спортивні, неспортивні, тер'єри, кімнатний-декоративні, службові та гончаки.

Спортивні собаки були виведені для полювання - так що якщо ви розводите птахів - це буде дуже нерозумний вибір з вашого боку. Неспортивна група собак - це всі собаки, які не входять в інші групи.

Тер'єри вважаються вкрай обережними собаками, і до деяких людей можуть ставитися з підозрою, супроводжуваним постійним гавканням. Якщо ви не готові до подібного відношенню, більшість тер'єрів вам не сподобатися.

Назва групи «кімнатний-декоративна» говорить сама за себе. Всі собаки цієї групи не перевищують певного стандарту висоти (встановленого для кожної групи).

Службові собаки були виведені для виконання конкретної роботи. Собаки таких порід, як правило, сильно потребують в людському спілкуванні.

Гончі собаки зазвичай не надто товариські і образливі. Вони, як правило, у вашому будинку лише для "меблів". Якщо це вас не цілком влаштовує - то навіть і не дивіться в їхній бік, інакше ви будете перебувати в постійній боротьбі!

Ці загальні характеристики допоможуть вам вибрати таку породу собаки, яка найкращим чином підійде вам. Але в кожній породі є винятки, і собака може пристосуватися до умов вашого життя, якщо ви будете приділяти їй достатньо часу.

3.


Вибравши породу собаки, з якою, вам здається, ви поладите, і якій підійде ваш стиль життя, прочитайте про стандарт породи, і йдіть до має довірою заводчику. Він допомагатимуть з собаками, яких він продає. Хороший заводчик піклується не тільки про продаж щенят, але й про покращення їх породи, і тому правильно доглядає за щеням і навчає його.

Головне, на що вам варто звернути увагу при виборі щеняти - це його хороший темперамент. Темперамент може змінюватися як у межах однієї породи, так і в окремій родині.

Якщо це можливо - поспостерігайте деякий час за тим, як цуценята грають. У деяких темперамент буде сильніше, ніж у інших. М'який темперамент у тих, хто зіщулюється і тікає або ховається при конфронтації з іншими цуценятами або від людей. Ті собаки, яких вам шкода - це, безумовно, небажаний темперамент. Викресліть їх зі свого списку! Це та категорія собак, яка буде кусатися зі страху, і навіть якщо їх тренувати, вони можуть так ніколи і не стати вірним вихованцем.

Це перший крок при виборі вашого нового товариша. Я сподіваюся, ці рекомендацію дадуть вам деяке уявлення про вибір нового члена вашої родини!{/LikeAndRead}