Як правильно доглядати за німецькою вівчаркою


Згідно російському суспільству любителів німецьких вівчарок, стандарт породи - це сильна, рухлива, мускулиста собака, надійна і життєрадісна. Наступні інструкції допоможуть вам правильно доглядати за вашою німецькою вівчаркою.

1.


Слідкуйте за вагою вашої вівчарки. У собак, які страждають ожирінням, буде більше проблем зі здоров'ям, включаючи артрит і хвороби серця.

2.


Вивчіть хвороби, властиві цій породі: порушення кровообігу, глаукома, катаракта, кальцієва подагра, епілепсія, гемофілія, грижа міжхребцевого диска і відшарування сітківки.

3.

По можливості щодня розчісуйте шерсть у вашій німецької вівчарки. Вівчарка линяє протягом усього року, але 2 рази на рік, коли зростає підшерсток, це буде особливо помітно.

4.

Чи не купайте собаку занадто часто. Німецька вівчарка не потребує специфічному догляді і її можна купати будинку.
{LikeAndRead}

5.

Регулярно подрезайте кігті вашої собаки - приблизно раз на два тижні, щоб уникнути потенційних проблем з її лапами.

6.

Пам'ятайте, що німецька вівчарка любить радувати свого господаря і вона дуже розумна. Ви повинні бути послідовні і проявляти твердість, коли тренуєте її.

7.

Вівчарку можна тримати як вдома, так і, якщо у вас приватний будинок, на вулиці. Але пам'ятайте: вівчарка буде куди більш щаслива вдома, з іншими членами сім'ї, так як ці собаки воліють відчувати себе повноцінним членом зграї.

8.

При правильному догляді Ви зможете насолоджуватися товариством вашої німецької вівчарки 10-13 років, оскільки саме цей термін - середня тривалість їхнього життя.
{/LikeAndRead}