Як приготувати своєму собаці їжу


Зважаючи на той факт, що в собачі консерви та корма кладуть бог знає що, прийшла пора задуматися про власноручне приготуванні їжі для наших вихованців. Ми не вороги собі і своїм улюбленцем, тому ні за що не станемо купувати продукти, привезені з Китаю, але складність полягає в тому, що виробники йдуть на всі хитрощі і не вказують на етикетках справжній склад продукту. Нерідко буває й так, що корми та консерви номінально НЕ китайського виробництва мають у своєму складі інгредієнти, закуплені в Китаї.

1.


Приготуйте варену курку або індичку. У раціоні тваринного обов'язково повинен бути присутнім білок. Завжди готуйте собаці їжу, багату білками. Можна також давати собаці і інші види м'яса крім курки або індички, але з власного досвіду можемо запевнити вас, що біле м'ясо найбільш переважно. Немає нічого поганого в тому, щоб зрідка давати вихованцеві варені яйця. Вони від них просто без розуму.

2.


Приготуйте рис. Зваріть собаці цілу каструльку рису, оскільки краще готувати один раз, але на весь тиждень. А протягом тижня просто стежити за тим, щоб миска собаки не пустувала. Найкорисніший - коричневий рис, але і білий рис також згодитися.

3.

Приготуйте варені овочі. Зваріть собаці цілий чан овочів на весь тиждень. Багато собаки обожнюють моркву.

4.

Змішайте інгредієнти. Змішайте м'ясо, рис і овочі в одне блюдо. Слідкуйте за тим, щоб їжа не була дуже гарячою. Можете покласти зверху трохи свинини або свинячого сала, щоб пробудити в собаці звірячий апетит. Тепер можете спати спокійно, оскільки відтепер ваш вихованець буде харчуватися тільки здоровою їжею.
{LikeAndRead}

5.

Ніколи не давайте собаці шоколад. Не все те, що можна їсти людям, придатне собакам. Ні в якому разі не давайте собаці шоколад. Для їх здоров'я він представляє серйозну загрозу.
{/LikeAndRead}