Як привчити проситися на вулицю йоркширського тер'єра або іншу маленьку собаку


Собаки дрібних порід заслужено подобались грабіжниками та злодіями. Особливо йорки з їх напористістю. Я тримаю вдома собак все життя. Я не ветеринар і не професійний заводчик, але всі наведені нижче поради засновані на моєму особистому досвіді. Зараз у мене живуть дві маленькі собаки. Йорк шести років і шовковистий той-тер'єр, який старший на три роки. Мою йоркширських дівчинку було складніше привчити проситися на вулицю, ніж хлопчика той-тер'єра, але при деякому терпінні і самовідданості все вийшло. Сподіваюся, у вас теж все вийде!

1.


І перша моя рекомендація - по можливості, заводите цуценя в зимовий час. Холодна погода буде додатковою перевагою, яке допоможе привчити цуценя робити його собачі справи там, де належить. Пізніше я поясню чому. Але якщо ви живете в теплому поясі, не турбуйтесь.

2.


Влаштуйте для вашого цуценя зручне ліжко усередині собачої переноски. Мені більше подобаються металеві. Зробіть для цуценя ліжко з м'якою ковдрою, можна також покласти туди його улюблену іграшку. Моїм малюкам завжди подобалися набивні тваринки. Не забудьте перевірити всі речі, які ви кладете в переноску, на предмет дрібних деталей, якими щеня може вдавитися! А він може вдавитися навіть такою дрібницею як око плюшевого ведмедя. Переноску ставте поряд з собою, коли ви знаходитесь вдома. Так щеня не буде відчувати себе самотньо. Ви ж хочете, щоб йому сподобався його новий будинок. Крім того, якщо щеня буде перебувати в перенесенні більше двох годин, помістіть в неї поїлку-нерозливайки з льодом і водою. Пам'ятаєте, коли ви приходите додому, тут же ведіть собаку на вулицю. Завжди виводите собаку до і після вашої відсутності і сну! Собаки не люблять полегшуватися в тому місці, де вони сплять. Переноска допоможе цуценяті відчувати себе в безпеці і привчить його до одного місця, де він і буде перебувати, коли вас немає вдома або ви спите. Не можна дозволяти цуценяті бігати по будинку, оскільки ви повинні постійно спостерігати за ним.

3.

Складіть розклад годування. Я годую своїх собак 3 рази на день. Виставляйте їжу в один і той же час кожен день. Сніданок, обід і вечерю. Оскільки собаки дрібних порід дійсно маленькі, їх травна система працює швидко. Після того, як собака поїсть і відійде від їжі, приберіть миску. І 10 хвилин потому виводите тварина на певне місце для полегшення. Коли воно зробить свої справи, обов'язково похваліть його. Я говорила: «ДОБРА ДІВЧИНКА». Намагайтеся завжди вживати одні й ті ж слова. Зима - хороший час для привчання щеняти до вулиці, тому що він буде намагатися зробити все швидко, щоб скоріше повернутися додому, в тепло!

4.

Якщо ви застанете цуценя за конфузом, тут же підійміть його, скажіть «ВУЛИЦЯ» і віднесіть на певне місце для полегшення. Ніколи не тичьте його носом і не кажіть «не можна», він цього просто не зрозуміє. Ніколи не шльопати і не бийте цуценя. Крім того, ніколи не відволікайте собаку, якщо ви на вулиці для того, щоб вона полегшилася. Ви знаходитесь тут за цілком певної причини, а не для ігор.
{LikeAndRead}

5.

Вивчайте вашого цуценя. Деякий час по тому, ви обидва звикнете до певного розпорядку дня. Щоб привчити цуценя полегшуватися на вулиці в певний час, потрібно терпіння і самовідданість. Якщо ви звикнете до розкладу, то особливих проблем не буде. Просто не забувайте, що вони маленькі і їх травна система працює швидко. Удачи!{/LikeAndRead}