Як привчити собаку гуляти на повідку


Гуляти з неслухняною собакою може бути складно і навіть небезпечно. Тому необхідно дресирувати свого цуценяти, щоб зробити прогулянки приємними для вас обох.

1.


Почніть дресирування в ранньому віці. Привчайте цуценя до повідця - чим раніше, тим краще. Можливо, вашому вихованцеві ніколи раніше не надягали нашийника, тому він може нервувати під час першої прогулянки на повідку. Виберіть відповідний за розміром нашийник і з'єднайте його з надійним повідцем. Це дуже важливо.

2.


Коли надягнете нашийник на собаку, дайте їй звикнути до нових відчуттів. Відпустіть поводок, щоб він просто тягнувся ззаду і не заважав їй бігти. Це дозволить вашому вихованцеві звикнути до того, що щось тягне його назад. Проробіть цю вправу кілька разів, поступово збільшуючи час прогулянки на повідку.

3.

Якщо собака вже не відчуває незручності від повідця, візьміть його і обережно тягніть, направляючи вихованця в потрібну сторону. Якщо він почне сіпатися і вириватися, просто зупиніться і потягніть поводок в інший бік.

4.

Коли натяг повідця спаде, розгорніться і дозвольте собаці гуляти далі. Якщо вона продовжує тягнути в інший бік, повторіть вправу 3.
{LikeAndRead}

5.

Важливо починати з недовгих дресирувань. Після кожного заняття не забувайте заохочувати вашого улюбленця, якщо він вів себе добре. Коли собака звикне до повідця і почне слухатися вас, збільшуйте тривалість заняття, і зовсім скоро ви будете насолоджуватися довгими прогулянками з вашим вихованцем.
{/LikeAndRead}