Як привчити собаку до повідця


Дуже важливо привчити вашу собаку до повідця. Непріученний собака може піддатися багатьом небезпекам, наприклад, вона може побитися з іншими собаками або потрапити під машину. Тому, як тільки у вас з'явиться собака, ви повинні привчити її до повідця в першу чергу. Скористайтеся кількома порадами, наведеними нижче.

1.


Причепіть повідець до нашийника під час годування. Це допоможе виробити у вашої собаки асоціацію повідця з чимось приємним і сприятиме звикання.

2.


Дайте собаці кілька днів, щоб звикнути до повідця. Потім візьміть повідець в руки і пройдіться за своїм собакою навколо будинку. Збільшуйте час прогулянок, поки собака не звикне до повідця.

3.

Відпустіть собаку гуляти з відпущеним повідцем на який-небудь обгородженій території, наприклад, на задньому дворі. Час від часу підбирайте поводок так, щоб собака бачила це. Щоразу винагороджуйте її.

4.

Почніть підкликати собаку до себе, пропонуючи їй ласощі, і хваліть, коли собака піде за вами.
{LikeAndRead}

5.

Навчіть собаку триматися біля вас. Ви можете переходити до цьому ступені навчання, як тільки вона звикне гуляти на повідку. Для цього натягайте поводок на себе, якщо собака тягне в інший бік. Це навчить її триматися біля вас, щоб отримати ваше схвалення.
{/LikeAndRead}