Як привчити собаку ходити по-великому в одне і те ж місце


Ви можете привчити свою собаку ходити в туалет по-великому в певне місце на внутрішньому дворику. У дітей буде місце, де вони зможуть грати, не натикаючись на собачі фекалії. І у тата буде місце без собачих фекалій для барбекю. Тільки уявіть собі, можна возитися в саду, не турбуючись про те, що натрапиш на екскременти.

1.


Добре, якщо у вас є команда для походу в туалет. Я кажу своїй собаці: «Какати!». Звичайно, бажано привчати собаку ходити в туалет в одне місце ще в щенячьем віці. Але й дорослих собак теж можна навчити цьому, просто потрібно більше часу. Так, ці «уроки» заберуть у вас чимало часу, але яка нагорода - двір без собачих фекалій.

Коли ваша собака захоче в туалет по-великому, надіньте на неї нашийник (постійно користуйтеся командою походу в туалет під час привчання і далі). Відведіть її в те місце у дворі, де ви хочете, щоб вона робила це. Віддайте команду покакать. Не відходьте від неї поки вона не закінчить. Ділянка, відведена для походів собаки в туалет повинен бути достатньо великим, щоб вона могла вибрати відповідне місце. Моя собака обнюхує буквально кожен листочок, щоб знайти вподобане їй місце. Хваліть вашу собачку і давайте їй ласощі! Робіть так протягом декількох днів.

2.


Коли підійде час перевірити досягнення, надіньте на собаку поводок, як ви робили це раніше. Але не тримайтеся за поводок. Потім відкрийте двері, віддайте команду і випустіть собаку. Повторюйте команду, поки не переконаєтеся, що вона розуміє, що він неї вимагається. Вийдіть за собакою і відправте її на ділянку. Якщо собака йде не туди, візьміть повідець і допоможіть їй знайти відведений для цих потреб місце. Не забувайте хвалити і давати ласощі за виконану роботу.

3.

Наступний крок - зніміть поводок. Віддайте команду і йдіть разом з собакою до її місця. Не забувайте хвалити і давати ласощі.

4.

Наступний крок - відкрийте двері, віддайте команду і випустіть собаку без повідка. Спостерігайте за нею з порога, щоб подати команду, якщо знадобиться. Деяким собакам легше виконати команду, коли господар під час команди ще і вказує на місце.
{LikeAndRead}

5.

Нарешті, кожного разу собака повинна сама йти у відведений для неї місце, якщо вона йде в іншому напрямку, віддайте команду, щоб допомогти їй знайти її ділянку. Ви завжди можете повернутися до стадії з повідцем, якщо їй потрібно освіжити пам'ять або відвести більше часу на тренування. Не здавайтеся, адже чистий двір - це так здорово!
{/LikeAndRead}