Як привчити цуценя до клітки


У вас з'явився щеня, і ви хочете навчити його робити свої справи на вулиці? Привчання до клітки може принести користь не тільки в тому, що навчить його ходити в туалет на газоні, але навчить його і іншим хорошим манерам.

1.


Для початку підберіть відповідну клітку для собаки. Це не означає, що вона повинна бути великою. Клітка повинна бути досить великою, щоб собака могла стояти, сидіти, лежати і повертатися всередині. Я знаю, ви можете подумати, що це звучить жорстоко, але собаки люблять укриття і зазвичай не йдуть спати туди, де їм належить. Тому клітка змусить цуценя спати завжди на тому ж самому місці. Якщо у вас цуценя, який швидко підростає, підберіть клітку побільше з розділовою стулкою, за допомогою якої можна буде поки відокремити задню частину клітини.

2.


Наступне - собаки вчаться на асоціаціях. Тому не використовуйте клітку в якості покарання. Якщо щеня забруднить підлогу в будинку, винесіть його і екскременти у двір. Вкажіть йому на них у дворі, і якщо він там же закінчить свої справи, похваліть його. Тримайте в кишені якісь ласощі та дайте їх відразу, як він закінчить. Побудьте з цуценям на вулиці весь час, поки він робить свої справи, щоб він знову не забруднив підлогу всередині. Потім ви можете взяти цуценя з собою в будинок. Він повинен бути весь час в клітці, коли ви фізично не можете бути з ним і не можете приділяти йому час.

3.

Коли ви прокидаєтеся вранці, виводите цуценя назовні. Відразу виносьте його на вулицю, і незабаром цуценя почне асоціювати вулицю як місце для прогулянки і клітку як будинок.
{/LikeAndRead}