Як привчити цуценя до туалету на вулиці


Цуценята такі веселі, грайливі і забавні, але вони можуть створювати певні проблеми. Одна з найскладніших завдань для власників цуценя - це привчання його до туалету на вулиці. Деякі цуценята відразу розуміють, що від них вимагається, в той час як іншим на це знадобитися набагато більше часу. Привчання цуценя до туалету може в якомусь роді стати боротьбою, не кажучи вже про те, що на це потрібно багато часу і зусиль.

1.


Визначте місце, де б ви хотіли, щоб ваш щеня справляв нужду. Для цуценя набагато легше звикнути до певного місця, тому спеціально виділена ділянка у дворі полегшить привчання. Переконайтеся, що це тихе місце без сміття, щоб уникнути травм.

2.


Помістіть ящик або коробку цуценя на видне місце. У цій коробці він повинен спати і відпочивати, тому вона повинна бути досить великою, щоб цуценяті не було в ній тісно. Під час привчання до туалету, ви повинні дуже уважно стежити за щеням, щоб допомогти йому уникнути нещасних випадків, і прискорити процес привчання.

3.

Годуєте щеняти за встановленим розкладом. Травна система собак працює дуже передбачувано, і більшості цуценят необхідно в туалет через годину після прийому їжі. Відстеження режиму харчування і вживання води вашим щеням, допоможе вам краще визначити, коли йому потрібно вийти на вулицю.

4.

Регулярно виводите цуценя на вибране вами місце. Вам доведеться виводити його після їжі і після пробудження, а також, як мінімум, кожні дві години.
{LikeAndRead}

5.

Дайте вашому цуценяті десять-п'ятнадцять хвилин, щоб він міг спокійно справити нужду. Дайте йому відповідну команду і дозвольте зробити свої справи, не відволікаючись. Не розмовляйте з ним, не грайте і навіть не торкайтеся під час очікування. Будь-які відволікаючі фактори будуть заважати йому встановити зв'язок відданої команди з самим процесом, так що залиште цуценя в спокої.

6.

Похваліть цуценя, коли він справить нужду. Скажіть йому «добре» радісним голосом, заохотите за добре зроблену роботу. Пара шматочків ласощів також є хорошою винагородою для мотивованих на їжу цуценят.

7.

Слідкуйте за своїм цуценям дуже уважно, поки він знаходиться в будинку, і повторюйте вищеописані дії відповідно до графіка. Слідкуйте за щеням, щоб побачити ознаки необхідності виходу на вулицю, такі, як обнюхування або присідання. Якщо ви помічаєте, що ваш щеня хоче в туалет, виведіть його негайно і щедро похваліть, як тільки він справить нужду.
{/LikeAndRead}