Як розводити боксерів


Боксер - це мисливська порода. Цей собака добре ладнає з тваринами, але любить ганятися за іншими собаками і людьми. Боксер має коротку гладку шерсть палевого або тигрового забарвлення. Ця порода має гарний вдачею і віддано відноситься до господаря. Боксер відмінно ладнає з дітьми. У зв'язку з його грайливістю йому необхідно вести дуже активний спосіб життя. Боксер може швидко занудьгувати і проявити свою цікавість, чим часто накликає на себе гнів господаря. Якщо ви хочете розводити боксерів, ви повинні бути в курсі очікують вас витрат. Перш ніж приступити до розведення, необхідно зробити декілька кроків:

1.


Виберіть ветеринара. Вам потрібен буде лікар, який зможе подбати про ваш боксера в екстрених випадках. Якщо ваша сука боксера вагітна або народжує, ви повинні знати, до кого звернутися за допомогою в разі чого.

2.


Відвезіть собаку до ветеринара на обстеження. Для доказу того, що ваша тварина здорово, вам потрібно буде отримати документи від ветеринара. Лікар проведе рентгенологічне дослідження для виявлення дисплазії кульшового суглоба, обстеження щитовидної залози, а також імунізацію. Крім того, він засвідчить, що у собаки здорове серце.

3.

Знайдіть кобеля або суку, які підійдуть вашому собаці. Якщо ви хочете звести свою суку, знайдіть здорового кобеля-виробника з поступливим характером. Він повинен володіти хорошою репутацією у інших заводчиків. Якщо у кобеля хороша репутація, значить, з ним зводили своїх сук інші заводчики. Послуги кобеля-виробника обійдуться вам недешево. Якщо ж ви володієте псом, переконайтеся в тому, що він здоровий і впевнений у собі. Він повинен володіти прекрасною зовнішністю і не бути агресивним.

4.

Підрахуйте, скільки грошей у вас піде на те, щоб підтримувати собаку здоровою. Вагітну суку доведеться щотижня привозити до ветеринара на обстеження. Кожну перевірку потрібно буде оплачувати. Вам також потрібно прикинути, скільки коштуватиме утримання цуценят. Рано чи пізно їм доведеться купірувати вуха і хвости (ціна залежатиме від клініки).
{LikeAndRead}

5.

Зареєструйте своїх цуценят в Російській кінологічної федерації. При продажу цуценят вам потрібно буде довести, що вони здорові, й підтвердити їх реєстрацію в кінологічної асоціації. Якщо ваш дорослий боксер не зареєстрований, вам потрібно буде зробити це, перш ніж продавати цуценят.
{/LikeAndRead}