Як розводити йоркширських тер'єрів


Йоркширські тер'єри знамениті своєю красивою м'якою вовною і енергійністю. Це одна з найпопулярніших сьогодні порід. Але, перш ніж приступити до розведення цих собак, важливо дізнатися, як вибрати собаку для розведення і як часто трапляється тварин. До того ж, вам потрібно буде уважно стежити за перебігом вагітності, щоб зберегти здоров'я собаки.

1.


Купуйте йоркширського тер'єра для розведення. Для того щоб знайти заводчика, собак, визнаних придатними до розведення, зайдіть на сайти, присвячені собаківництву. Знайдіть собаку, що відповідає стандартам даної породи.

2.


Виберіть тварина для злучки зі своїм вихованцем. Важливо вибрати собаку, найбільш підходящу для розведення. Знайдіть на сайті людей, які цікавляться розведенням своїх собак. Важливо особисто оглянути собаку, щоб переконатися, що вона відповідає стандартам породи.

3.

Дізнайтеся, як часто потрібно злучати самку. Тічка у йоркширських тер'єрів відбувається двічі на рік. Однак заводчики не радять злучати собаку в перші 6 місяців життя, оскільки вона ще розвивається.

4.

Визначте, коли ваша самка йоркширського тер'єра буде готова до парування. Зазвичай це відбувається на 10-14 день тічки. В цей період часу ваша собака буде здатна успішно злучитися з самцем. Намагайтеся злучати собак через день, поки самка не втратить до самця інтерес.
{LikeAndRead}

5.

Слідкуйте за ходом вагітності. Вагітність собаки триває близько 2 місяців (або 63 дня). Якщо вагітність триває довше цього терміну, зв'яжіться з ветеринаром.
{/LikeAndRead}