Як розводити собак


Багато людей хотіли б зайнятися розведенням собак, але не знають, як це робиться. Я хочу розповісти вам основні принципи. Якщо ви розводите цуценят для продажу, дізнайтеся у міської влади, яка ліцензія вам може знадобитися і які зобов'язання накладаються на вас.

1.


Для початку ви повинні вибрати собаку для спарювання. Якщо ви вирішили, з ким хочете схрестити свою суку, вам потрібно отримати дозвіл власника пса. Підбираючи собаку для спарювання, переконайтеся, що у неї немає яких генетичних недоліків.

2.


Можливо, вам потрібно буде перевірити свою собаку у ветеринара, щоб переконатися у відсутності проблем зі здоров'ям. Вона повинна бути здоровою, викармлівая своїх цуценят, щоб і цуценята згодом теж були здорові.

3.

Перевірте її на різні інфекції і паразитів, які можуть викликати проблеми зі здоров'ям.

4.

Перевірте, чи всі зроблені раніше щеплення ще діють. Можливо, вам краще поставити нові щеплення перед появою потомства.
{LikeAndRead}

5.

Собака повинна бути досить молодий для виношування потомства. Більшість собак підходять для цього у віці 1,5-2 років.

6.

Дочекайтеся, коли у вашого собаки почнеться тічка і познайомте її з псом в закритому приміщенні. Ви можете поспостерігати за собаками або залишити їх разом на день або два.

7.

Якщо ви думаєте, що в'язка сталася, потрібно вивести пса з приміщення.

8.

Тримайте свою собаку в чистому, безпечному і зручному місці, де ви можете спостерігати за нею. Необхідно часто забиратися в її кімнаті, щоб вона не заразилася чим-небудь під час вагітності. Переконайтеся, що у собаки достатньо їжі та води і продовжуйте спостерігати за нею.

9.

Підготуйте місце, коробку або ковдру, де вона зможе лежати з цуценятами. Покладіть аркуші паперу, газети або що-небудь, що легко буде прибрати.

10.

Цуценята повинні з'явитися на світ приблизно через 65 днів після в'язки. Соски матері стануть рожевими, коли вона буде готова до народження цуценят.

11.

Саме важливо, що ви повинні пам'ятати, це добре піклуватися про собаку під час вагітності. Держите її місце в чистоті і спостерігайте за нею щодня.
{/LikeAndRead}