Як розводити стафордширських бультер'єрів


Стаффордширський бультер'єр був виведений в кінці XVIII століття. Він відноситься до однієї з найбільш визнаних порід, яка раніше використовувалася для цькування прив'язаного бика. Коли цей кривавий вид спорту був заборонений в середині XIX століття, стаффордширський тер'єр став брати участь в підпільних собачих боях. Він мав великий успіх на цьому терені завдяки своєму великому розміру і сильним щелеп. Коли собачі бої заборонили в більшості країн, стаффордширський бультер'єр став набувати популярності в якості люблячого і турботливого вихованця-захисника.

1.


Перегляньте родовід своєї суки, щоб отримати інформацію про її генеалогії. Для отримання хорошого посліду необхідно схрестити двох хороших собак. З'ясуйте, відбувається ваша сука від виставкових тер'єрів або ж від робітників. Залежно від виявленої інформації почніть пошук кобеля.

2.


Перегляньте результати ветеринарних оглядів, щоб переконатися в тому, що ваша собака підходить для розведення. Розводити можна тільки здорових стафордширських бультер'єрів. У вашої суки не повинно бути ніяких генетичних дефектів. Стаффордширський тер'єр вважається здоровою породою, проте обох потенційних батьків потрібно обстежувати на наявність персистуючої гіалоідной артерії склоподібного тіла і дістіхіаза, які можуть передатися цуценятам.

3.

Якщо ви зацікавилися небудь псом, зв'яжіться з його власниками. Поговоріть з ними про свою сукі і попросіть власників розповісти про свої принципи розведення, щоб дізнатися, чи збігаються вони з вашими. Власники у свою чергу попросять у вас інформацію про вашу сукі і вирішать, чи складе вона хорошу пару їх псові.

4.

Обговоріть з власниками кобеля ціну і умови спарювання. Іноді замість грошей береться одне щеня. Складіть договір і перегляньте його умови, щоб уникнути розбіжностей в майбутньому.
{LikeAndRead}

5.

Привезіть собаку в псарню власників кобеля. Більшість власників воліє брати сук до себе, щоб дозволити собакам злучитися кілька разів за течку. Так що візьміть з собою необхідне для собаки. Якщо ви збираєтеся запліднювати собаку шляхом штучного осіменіння, обговоріть з ветеринаром умови зустрічі.

6.

Наприкінці тічки заберіть собаку. Більшість сук готові до запліднення протягом 5-7 днів. Зазвичай за цей час їх зводять з самцем кілька разів, щоб збільшити шанси на запліднення. Поговоріть з власниками пса, щоб переконатися в тому, що під час перебування суки в псарні не виникло жодних проблем, а також для відстеження ходу вагітності. Постарайтеся, щоб під час поїздки додому ваша собака була якомога спокійніше, оскільки спарювання може викликати у тварини стрес.

7.

Запишіться на прийом до ветеринара, щоб переконатися в тому, що спаровування увінчалося успіхом. Лікар оцінить фізичний стан тваринного і дасть вам кілька порад щодо харчування вагітної собаки. Задавайте лікаря будь-які питання. Запишіть дати спарювання, щоб знати, коли слід очікувати появи цуценят.{/LikeAndRead}