Як розплутати звалялася собачу шерсть


Не важливо, з якої причини сплуталася шерсть у Вашої собаки - чи то у неї було нелегке життя до того, як ви її підібрали, чи то вона любить посилено грати - Вам захочеться позбавити її від колтунов якомога швидше. Ви не тільки позбавите її від фізичного дискомфорту, але й знову можете проводити пальцями крізь її шерсть. Незважаючи на те, що існують професійні скребки, які допомагають привести шерсть в порядок, володіючи правильним інструментом і знаннями, Ви зможете заощадити кошти і розчесати поплутану шерсть в домашніх умовах.

1.


Проведіть пальцями крізь шерсть собаки, щоб виявити всі сплутані місця, видимі і заховані. Причепіть заколки до цих Колтун, щоб відокремити їх від решти собачої шерсті. Приділіть особливу увагу підшерстям - вовна поруч зі шкірою.

2.


Приберіть всі обрізки, які залишилися від колтунов. Не пропускайте сторонніх об'єктів, таких як реп'яхи і грудки бруду. Якщо в шерсті виявлені липкі предмети, такі як цукерка або жуйка, то заморозьте їх за допомогою льоду, поки вони не стануть твердими, і видаліть. Якщо сторонні об'єкти видаляються занадто важко, то виріжте повністю цей жмут шерсті або відвідайте професійного собачого перукаря.

3.

Покрийте кожен Колтун засобом для розплутування шерсті. Деякі заводчики використовують для цієї мети кукурудзяний крохмаль, тоді як інші набувають спеціальний гель або СОПР в зоомагазинах.

4.

Розділіть великі грудки шерсті на маленькі спеціальним приладом. Роздільник колтунов - це професійний перукарський інструмент (доступний в багатьох зоомагазинах) з лезами, які допомагають зрізати Колтун і при цьому залишити довжину шерсті собаки.
{LikeAndRead}

5.

Розплутайте великі вільні ковтуни за допомогою пальців. Щоб зробити це, помістіть кожен вузол всередину ковтуна і повільно потягніть його убік, поки не побачите, як цей вузол сформований. Звільніть вузлик і Розв'яжіть його вручну. Цей етап досить виснажливий, тому необхідно запастися терпінням.

6.

Розчешіть кожен Колтун легкими, повільними рухами. Тримайте його якомога ближче до шкіри, щоб пуходерка не відтягує шкіру і не завдавала дискомфорту собаці.

7.

Розчешіть інші сплутані місця гребінцем з широкими зубами швидкими і легкими рухами.{/LikeAndRead}