Як вирішити, чи підходить вам далматинець


Якщо ви читаєте цю статтю, ви знаходитесь на правильному шляху, вона допоможе з'ясувати, чи підходить вам порода далматинець. Далматинці великі собаки, життя з далматинцем походить на життя з дитиною в будинку. Вони енергійні, цікаві, грайливі, потребують постійного контролю, і можуть навіть ображатися на вас, якщо ви залишите їх у спокої надовго. Щоб дізнатися, для Вас чи далматинці, потрібно проробити трохи трудомісткої роботи.

1.


Дослідження! Перше, що потрібно зробити, перш ніж приносити додому далматинця, це провести дослідження. Дізнайтеся все можливе про породу, перш ніж іти далі. Як і будь-яку іншу собаку, ніколи не приносьте його додому, поки не з'ясуєте, що означає бути господарем цієї породи. Всі породи відрізняються і, хоча вони мають схожість з іншими породами, кожна залишається по-своєму унікальною.

Почніть дослідження за допомогою інтернету, зі спеціальних сайтів, присвячених цій породі. Ці сайти мають багато інформації про далматинця. У всіх є власний унікальний погляд на породу, і ви можете дізнатися щось нове від усіх.

Ще одне місце для пошуку книг про далматинців, їх історії і навчання - це ваші місцеві бібліотеки. Далматинець є чарівною породою, але не тієї, що зробить вашу сімейне життя безтурботним.

2.


Підіть на виставку, щоб зустрітися з самими далматинцами, їх заводчиками і дрессировщикамі. Тепер, коли ви провели дослідження і думаєте, що знаєте, хто такі далматинці, прийшов час для додаткового розслідування. Вам потрібно буде подивитися на цих собак, їх заводчиків і власників. Кращий спосіб зробити це - відвідування виставки у вашому районі. Сенс відвідування виставки - бесіда з заводчиками і дрессировщикамі. Звичайно краще підходити до них після того, як вони закінчили показ собаки і знову спокійні. До цього вони будуть зайняті підготовкою собаки до показу і не захочуть розмовляти. Обговоріть породу з такою кількістю різних людей, яке тільки можливо. Спробуйте з'ясувати, як багато роботи необхідно для того, щоб виростити далматинця і все, що ви хочете знати.

На виставці ви зможете побачити багато різних порід. Чи не зашкодить мати список з 3-4 порід, про які ви хочете зібрати більше інформації, навіть якщо далматинці будуть першими в списку.

3.

Поговоріть з друзями, сусідами або іншими особами, у яких є далматинці. Очевидно, що якщо у вас є один з далматинцем, зараз саме час, щоб поговорити з ним. Подивіться, які у нього враження від породи, де він брав собаку і, якщо можливо, нехай ваші діти пограють з собакою в цей час.

4.

Знайомства тільки з одним далматинцем недостатньо. Тепер вам потрібно вибрати час, щоб зустрітися з якомога більшою кількістю далматинцев. Це може бути зроблено тільки на виставках. Запитайте заводчиків і кінологів на великих виставках про час і місце їх індивідуальних показів породи. У вас є набагато більше шансів побачити собак у дії на цих окремих показах, де люди більш розслаблені.

Є багато причин для індивідуальних зустрічей з далматинцами так само, як є причини для індивідуальних зустрічей з людьми. Кожен пес буде відрізнятися в залежності від віку, дресирувальника, його батьків і особистості власника. Далматинець восьми років є набагато більш стриманим, ніж собака у віці двох років. І хоча цуценята так милі і прекрасні, не дозволяйте себе спокусити лише їх привабливістю.
Зустріньтеся з ними і подивіться, які вони насправді. Якщо вони хочуть залізти до вас у кишеню і спустошити його, це те, що вони будуть робити, коли ви візьмете їх додому. Пам'ятайте, що кожен послід цуценят має поєднання властивостей характеру, в тому числі визначає, хто є лідером, а хто послідовником.
{LikeAndRead}

5.

Тепер розглянемо риси, які є загальними для всіх далматинцев. Далматинці дуже схожі на дітей. Якщо у вас є дитина або діти в будинку, далматинець зараз не для вас. Будьте готові приділяти їм таку ж увагу, як і дитині.

Далматинці ненавидять, коли торкаються їхніх ніг і стоп. Це означає, що ви, як господар, повинні попрацювати з собакою так, щоб вона дозволяла вам стосуватися будь-якої частини її тіла. Послідовне навчання допоможе їм подолати цю проблему і навіть дозволить вам стригти їх кігті (принаймні, до тих пір, поки ви є її власником).

Вони дуже енергійні і розумні. Не звертайте увагу на людей, які стверджують, що вони є "дурними". Далматинець має більше розуму, ніж ми думаємо.

Багато разів у своєму житті ви переконаєтеся в тому, що далматинці легко відволікаються на різні речі, особливо коли вони ще молоді. Вони, ймовірно, думають щось на кшталт: "дивись, птиці; агов, там білки; а що робить інша собака; це люди на нашій власності; ви все ще зі мною, чудово, я можу довше побігати".

Отже, тепер ви знаєте, що вони дуже енергійні. Якщо у вас немає часу, щоб бути з далматинцем більшу частину дня, ймовірно, ви не захочете купувати його. Кращий спосіб стримувати їх енергію і схильність знаходити проблеми - це приділяти їм більше часу, навчати їх, надати багато місця для бігу; бути наполегливим у командах і правилах; забезпечити їм багато видів діяльності, щоб зайняти їх швидкий розум; і терпіння, коли здається, що ніщо не допомагає, а він відлітає геть, як божевільна кажан ...

6.

Тепер настав час осмислити те, що ви дізналися. Для цього краще мати список всіх "за" і "проти", який допоможе прийняти рішення. Чи можете ви жити з "проти"? Кожна собака має свої власні особливі потреби. Чи готові ви справлятися з ними і піклуватися про них багато років?

Як власник далматинця, я можу вам сказати, що бувають дні, коли руки просто опускаються. Не живіть ілюзій з приводу далматинцев або будь-яких інших собака в цьому відношенні і не сподівайтеся просто залишити їх жити на задньому дворі. Далматинець соціально орієнтований і йому потрібна його зграя (а це ви) поруч як можна довше. Чи буде далматинець просто сидіти поруч? Так, іноді. Але він також повинен торкатися до вас, коли сидить поруч і, можливо, навіть йому знадобитися ковдру, щоб зігрітися.

Так що б ви не вирішили, приготуйтеся до появи нового члена сім'ї, як готуються до появи дитини. Натомість, як і від усіх собак, ви отримаєте чисту любов, вірного друга і багато іншого.{/LikeAndRead}